Ковельчанка - багаторазова чемпіонка України з плавання

25-річна жителька міста залізничників Анастасія Чухнова вкотре стала чемпіонкою України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

 

Змагання проходили в місті Кам’янське Дніпропетровської області, - інформує "КовельPost".

 

 

Чемпіонат зібрав 370 спортсменів з усіх областей. Майстер спорту України Анастасія Чухнова представляла Ковель у складі збірної команди Волині. У скарбничку своїх перемог вона додала ще шість медалей різного ґатунку: три золотих, дві срібних та одну бронзову. 

 


Настя стала чемпіонкою на дистанціях 50 м брасом, 400 м вільним стилем та 50 м батерфляй. Срібло виборола на дистанціях 50 та 100 м вільним стилем. Бронзова нагорода їй дісталась за третій результат на дистанції 50 м на спині. 

 

Готували Анастасію до змагань – старший тренер КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича Дмитро Ляшук та Геннадій Вдовиченко, головний тренер паралімпійської збірної України. 

 

Першим тренером спортсменки був засновник школи плавання у Ковелі та перший директор Ковельської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Євген Кондратович, який помітив задатки майбутньої чемпіонки у 9-річній дівчинці та переконав займатись плаванням не лише для поліпшення здоров’я, а й професійно.