"Льоньці" 5 рочків! Ві-Та-Йе-Мо!

То був грудень 2015 року від Рождества Христового.

 

Цей місяць став аномально теплим і побив рекорди плюсової температури за 130 літ.
Нововолинські шахтарі вкотре страйкували в Києві та вимагали погашення боргів із ЗП.
У селі Житнів Камінь-Каширського району відкрили школу за 50 млн грн.

 

ФК «Волинь» сенсаційно обіграв на виїзді «Дніпро» 0:1 та вийшов на 5 місце турнірної таблиці УПЛ (ото були часи).

 

І в цей же момент одна світла (насправді темна) голова волинського ентузіаста реєструє YouTube-канал із веселеньким найменуванням «Льонька ТВ», яке в процесі стало «Льонька ЛВ». Зізнаймося, скільки з нас прогнозувало цьому проекту зникнення після кількох випусків чи місяців? Але автор продовжував уперто йти до своєї мети – як би це не звучало пафосно, та все ж популяризації спорту. Популяризації за свої власні ресурси.

 

Чи змінилося щось за 5 років? Гадаю, аніскілечки. Всі ми полюбляємо посміятися з вдалих жартів, дати гумористичний коментар, побачити свою команду в кадрі та почути позитивну оцінку. Але переважна більшість із нас не готові підтримати цей продукт з різних причин. А коли випуски припиняться, ми тужливо згадуватимемо за шостим бокалом пивка, що колись була гарна програма, що висвітлювала саме місцеві змагання.

 

Поки ж мусимо цінувати те, що маємо. Маємо вже 5 років! Можна по-різному ставитися до манери подачі матеріалу, технічного вирішення чи емоційного наповнення, проте незмінним залишається факт – наразі лише «Льонька» є незалежним теледжерелом волинського футболу й футзалу. Тож здоров’я, натхнення та матеріальної підтримки.

 

Бьоздей ту ю!

 

Із найщирішими побажаннями Андрій СОБУЦЬКИЙ,
член НСЖУ, голова ГО «ВірГоу»

 

Підписуємося на канал Льонька ЛВ та ставимо вподобайки!!!