Луцькі спортсмени отримуватимуть стипендії від міської влади

Луцька міська рада впродовж 2019 року виплачуватиме стипендії спортсменам.

 

Загалом таких спорсменів 20. Відповідне розпорядження підписав в.о. міського голови Григорій Пустовіт, пише ІА "Конкурент".

 

Отож, у 2019 році отримуватимуть стипендії:

1. Алєксєєнко Христина В'ячеславівна – кандидат в майстри спорту України з веслування на байдарках і каное, чемпіонка та срібній призер чемпіонату України серед дівчат.

2. Ахмедова Дана Андріївна – майстер спорту України з плавання, срібна призерка чемпіонату України.

3. Боровська Надія Іванівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка України, 10 місце на чемпіонаті Європи.

4. Гальчун Валерія Анатоліївна – кандидат в майстри спорту України з веслування на байдарках і каное, призерка чемпіонату України серед дівчат.

5. Гуцол Євген Миколайович – майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон України.

6. Давидчук Вікторія Валеріївна – кандидат в майстри спорту України з важкої атлетики, призер чемпіонату України серед молоді.

7. Демчина Ольга Андріївна – кандидат в майстри спорту України з веслування на байдарках і каное, чемпіонка України серед дівчат.

8. Дорошенко Юлія Олександрівна – кандидат в майстри спорту України з велосипедного спорту, чемпіонка України серед юніорів.

9. Климець Ірина Володимирівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка України, 11 місце на чемпіонаті Європи.

10. Левчик Яків Сергійович – кандидат в майстри спорту України з боксу, призер чемпіонату України.

11. Логвинюк Олександра Михайлівна – кандидат в майстри спорту України з велосипедного спорту, чемпіонка України серед юніорів та дівчат, 10 місце на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх.

12. Мартинюк Дарина Андріївна – кандидат в майстри спорту України з велосипедного спорту, чемпіонка України серед юніорів, 7 місце на чемпіонаті Європи серед молоді.

13. Петрочук Ілля Костянтинович – кандидат в майстри спорту України з плавання, чемпіон України серед юніорів.

14. Смаль Юлія Вікторівна – майстер спорту України з плавання, чемпіонка України.

15. Семенюк Павло Федорович – майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, чемпіон Європи серед юніорів, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів.

16. Сохацький Андрій Богданович – кандидат в майстри спорту України з важкої атлетики, призер чемпіонату України серед молоді.

17. Степанюк Анастасія Петрівна – майстер спорту України з важкої атлетики, чемпіонка України серед дівчат, 9 місце на чемпіонаті Європи серед юніорів.

18. Ткачук Максим Олександрович – кандидат в майстри спорту України з плавання, призер чемпіонату України серед юніорів.

19. Банзерук Іван Миколайович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, ІІ місце у командному і 10 особисте місце на командному чемпіонаті Світу зі спортивної ходьби.

20. Шиманська Ірина Петрівна – кандидат в майстри спорту України з велосипедного спорту, чемпіонка України серед дівчат.