Олімпіада-2020 під загрозою проведення навіть у наступному році

Влада Японії перенесла Олімпійські ігри в Токіо з 2020 на 2021 рік. Однак і в наступному році проведення змагань під загрозою через коронавірус.

 

Скасування Олімпійських ігор Токіо-2020 (попри перенесення, вони зберегли назву) може відбутися в тому разі, якщо не вдасться подолати пандемію коронавірусу. Про це заявив голова організаційного комітету Токіо-2020 Йошіро Морі в інтерв’ю виданню Nikkan Sports.

 

"Чи можна відкласти Олімпіаду до 2022 року? Ні. В цьому випадку вона буде скасована. Якщо вірус буде успішно локалізований, ми проведемо Олімпіаду наступного літа", – заявив Йошіро Морі.

 

Думку про складність проведення Олімпіади, якшо вакцини проти коронавірусу не буде створено, висловив і керівник Медичної асоціації Японії Йошитаке Йококура.

 

"Я б не сказав, що їх не слід проводити, але це буде надзвичайно складно. Я сподіваюся, що вакцини та ліки будуть розроблені якнайшвидше", – заявив Йошитаке Йококура.

 

Чиновник також закликав японські влади забезпечити нарощування тестування на предмет виявлення коронавірусу, без чого неможливо точно визначити тенденцію до зниження числа інфікованих.