Результати першого дня Євроліги у Луцьку

В обласному центрі Волині завершився перший день чемпіонату Європи з легкоатлетичних єдиноборств (Євроліга), під час якого як чоловіки, так і жінки з восьми країн, серед яких Україна, Білорусь, Франція, Велика Британія, Швейцарія, Іспанія, Естонія та Нідерланди змагалися у різноманітних дисциплінах.

 

Про це пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

 

Так, під час першого дня змагань чоловіки змагалися у п’яти дисциплінах: біг на 100 метрів, стрибки у довжину, штовханні ядра, стрибках у висоту та бігу на 200 метрів. Натомість жінки сьогодні бігли 100 метрів з бар’єрами, стрибали у висоту, також штовхали ядро, а у фіналі першого дня бігли 200 метрів. Відзначимо, що за кожен результат спортсмен отримає певну кількість балів, які йдуть в загальнокомандний залік, а також в особистий.

 
 
 

У загальнокомандному заліку збірна України наразі посідає третє місце з результатом 21 тисяч 667 очок. На жаль, українцям більше не зможе допомогти лідер команди Олексій Касьянов, який отримав травму. Підсумковий командний залік першого дня виглядає таким чином:

 

Естонія – 22013

Велика Британія – 21792

Україна – 21767

Білорусь – 21514

Іспанія – 21443

Франція – 21077

Швейцарія – 19648

Нідерланди (у змагання бере участь лише жіноча команда).

 
 

Щодо особистого заліку, то тут на першому місті розташувався естонець Крістян Росенберг з результатом 4263 очки, на другому місці представник Іспанії Хорхе Уренія (4165), третє місце посідає білорус Віталій Жук, в активі якого 4112 очок. Серед українців найкращий результат демонструє Руслан Малогловець, який посідає 11 сходинку з 3843 очками.

 

Відзначимо цікаву зарубу між двома естонськими легкоатлетами у секторі стрибків у висоту, в якій свого співвітчизника Майсела Уйбо з особистим рекордом (2,16 м) переміг Крістян Росенберг, який наразі і очолює особистий залік серед чоловіків.

 
 

Серед жінок після першого дня змагань на першому місті знаходиться українка Дарина Слобода з 3589 очками, у спину їй дихають нідерландка Марійке Есселінк та француженка Анаелль Нябу Джапа, в активі яких 3555 та 3481 бал відповідно. Цікаво, що поруч, на п’ятій та шостій сходинці розмістилися наші співвітчизниці – Ірина Рофе-Бекетова (3434) та Рімма Буйненко (Гордієнко) (3430).

 
 
 

Під час другого дня змагань, 7 липня, чоловіки позмагаються у п’яти видах: біг на 110 метрів з бар’єрами, метання диска, стрибки з жердиною, метання списа, біг на 1500 метрів. Жінки, своєю чергою, братимуть участь лише у трьох видах: стрибки у довжину, метання списа та біг на 800 метрів.

 

Відтак, глядачів запрошують на «Авангард» підтримати свої фаворитів, адже вже завтра наприкінці дня вирішиться доля першого місця у Євролізі.