Спорт під час карантину. Де і як можна займатися

Карантин вніс чималі зміни в повсякденний спосіб життя. Він наклав на нас певні обмеження, у тому числі й на заняття спортом.. Однак це не привід відмовитися від активностей. Як варто займатися спортом, щоб не порушувати українське законодавство – у матеріалі Спорт24.

 

Для початку варто відзначити, що займатися спортом у спортзалах чи спортивних майданчиках не вийде. Вони підпадають під заборону Кабінету Міністрів України, яка вступила в дію з понеділка, 6 квітня. Тож займатися спортом вам доведеться або вдома, або максимум – у лісі. Як виняток – біг вулицями міста.

 

Де можна бігати під час карантину

 

Бігати вулицями міста поки не заборонено. Але робити вам це доведеться наодинці. Або в парі. Хіба що ви будете бігати з дітьми. Та варто уникати громадських місць, до яких відносяться і зупинки громадського транспорту.

 

Бігати на стадіонах не вдасться. Їх відвідування під забороною.

 

Не можна бігати й в парках, скверах чи лісових зонах. Однак це обмеження можна обійти, взявши з собою на прогулянку домашню тварину. Тоді вам доведеться "вигулювати" її самому (чи самій), адже вигулювати тварин там можна. Варто додати, що під визначення "домашня тварина" підпадають не лише собаки. Тож навіть з шиншилою ви маєте право бігати в парках.

При цьому можна бігати в лісі. Однак за умови, що він не відноситься до лісопаркової частини. Там вже діють обмеження, що і на парки та сквери.