Спортивне свято приурочене Дню місцевого самоврядування

5 грудня у приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи відбулися спортивні змагання з волейболу та футболу, приурочені до Дня місцевого самоврядування. Участь у змаганнях взяли депутати районної ради, працівники районної державної адміністрації, працівники Луцького районного відділення поліції Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області, працівники Луцького міського відділу поліції ГУНП у Волинській області та працівники Луцької центральної районної лікарні.
Учасників спортивного свята привітали голова районної ради Валентин Приходько та голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев. 
Цікаве, видовищне й динамічне спортивне дійство неабияк захопило не лише учасників, а й уболівальників. Кожна гра була цікавою та захоплюючою. 
За результатами поєдинків переможцем турніру з волейболу стала команда працівників Луцької центральної районної лікарні. ІІ місце посіла команда органів місцевого самоврядування та державної служби. ІІІ місце посіла команда працівників Луцького міського відділу поліції.
Гарну гру у футбол показали працівники Луцького міського відділу поліції, зайнявши І почесне місце. ІІ місце отримала команда Луцького районного відділення поліції Луцького відділу поліції ГУНП. ІІІ місце – команда Луцької центральної районної лікарні. І ІV місце дісталось команді районної ради та районної державної адміністрації.
Переможцям вручено спортивні кубки, грамоти, медалі.
Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції! Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім волейболістам та футболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!