Від Ковеля до Луцька: в двох волинських містах змагалися у настільному тенісі

У волинських містах відбулися турніри з настільного тенісу. Про це пише сайт "ПроКовель".

 

У Луцьку проходила першість області з настільного тенісу за програмою ,,Волинь спортивна” серед юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодших, де успішно  виступили  юні тенісисти з Ковеля. Вихованці тренера Ігоря Бівініса - Богдан Здробилко та Михайло Серьожкін вибороли 3 місце в парному розряді. Також Богдан Здробилко зайняв 3 місце в особистому виді.

 

21 жовтня в КЗ ДЮСШ ім. Є.Кондратовича відбувся відкритий чемпіонат м. Ковеля з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. До нашого міста завітали гості з Любомля, Ковельського та Камінь-Каширського районів. Всього в турнірі взяли участь 37 юних спортсменів, з них 9 - дівчата. 

 

Змагалися у трьох вікових групах. В молодшій - переміг Максим Міліщук з Ковеля, друге і третє місце зайняли тенісисти з с.Мощена Ковельського району - Мирослав Оверчук та Дмитро Миронюк відповідно.  У середній віковій групі кращим був Тарас Мелешко з Любомля, другим - ковельчанин Михайло Серьожкін, а третім- Олександр Данилюк з Камінь-Каширського району.

 

Напружена боротьба за призові місця розгорнулася серед юнаків 2004 року народження і старших. П’єдестал підкорили ковельські спортсмени. Переміг Богдан Стасюк, другий результат у Дениса Ясашного, третій – у Богдана Здробилка. Серед дівчат кращою була Катерина Потеруха з с. Волошки (Ковельський район), другою - Валерія Коваль з Камінь-Каширщини, а третьою- її подруга Інна Мартинюк.