Волинські метальники вибороли 6 медалей та путівку на Кубок Європи

Легкоатлети нашої області повернулися із зимового чемпіонату України. Він, як і торік, відбувався у закарпатському Мукачевому. Для більшості учасників це був перший відповідальний старт сезону, який дозволив підсумувати зимовий етап підготовки спортсменів. Про це інформує ФЛАВО.

Із Закарпаття команда волинських метальників повернулася із хорошим здобутком.

Передусім відзначимо друге поспіль чемпіонство на зимовому чемпіонаті учасниці Олімпійських Ігор Ірини Климець. У четвертій спробі Іра метнула молот на 68.50 см і цього їй виявилося достатньо, аби вибороти «золото». Відтак, вболіватимемо за Климець та її тренера Романа Черкашина на Кубку Європи з метань, який відбудеться в іспанському Лас-Пальмасі 12-13 березня.

Інші два чемпіонства та й решту медалей волинянам принесли вихованці Володимира Сахарука у метанні списа. Дмитро Кальков був першим серед юнаків (до 18 р.) із результатом 61.60 м, а Софія Богдан перемогла у цій же віковій категорії серед дівчат (44.16 м). Наша Альбіна Савчук була тут третьою (36.40 м)

У юнаків до 16 років Максим Троцюк виборов також «бронзу». Його результат – 40.05 м. Марія Барилюк була дургою у метанні списа серед молоді (44.08 м).