Волинські надзвичайники вибороли в Польщі золоті та срібні нагороди

У польському місті Лодзь відбулися змагання Firefighter Combat Challenge KZPT Łodz 2018, у яких брала участь збірна команда Державної служби України з надзвичайних ситуацій, до складу якої увійшли два волинські  спортсмени з команди "РІВНЕ-112" - Сильчук Роман та Поліщук Ігор.

Нагадаємо, що Ігор Поліщук є жителем села Козлиничі, а Роман Сильчук успішно грав за маневицький ФК «Цміни». Вони показали гідні результати, - розповів голова Федерації футболу Маневицького району Микола Басюк.

У категорії «Індивідуальний забіг OPEN»  Ігор Поліщук показав другий результат і на нагородженні розділив п’єдестал із Чемпіоном Європи Рафалом Березою. Також нагороду він отримав і у категорії "Індивідуальний забіг М-18".

В категорії "Індивідуальний забіг загальнокомандне" наші спортсмени посіли ІІ місце, показавши два з трьох кращих результатів.

У категорії "Тандем" дует Сильчук Роман та Поліщук Ігор не залишили ніяких шансів суперникам та впевнено зайняли перше місце.

В найвидовищнішій категорії - «Командна естафета» - наші спортсмени Сильчук Роман та Поліщук Ігор відпрацювали свої ділянки дистанції на оцінку «ВІДМІННО». У фіналі, зустрівшись із командою FCC Team Chojnice, хлопці проявили себе рішуче та впевнено. Результатом стала перемога і відповідно перше місце у категорії.