Волинські веслувальники завоювали 20 нагород на Чемпіонаті України

У Полтаві на веслувальній базі «Олімпійські надії» проходив командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. У змаганнях прийняло участь понад 300 спортсменів зі всіх куточків України.

Команда Волинської області виборола V загальнокомандне місце серед областей-учасниць. Волинські веслувальники, як зазвичай, показали хороший рівень підготовки, високий спортивний результат та зробили вагомий внесок у скарбничку набраних очок.

Волинська команда здобула 20 нагород різного гатунку, а саме: 11 золотих, 2 срібних та 7 бронзових.

Найбільшу кількість нагород завоював Свиридюк Віктор (тренери-викладачі – Гурська Л.О, Троцюк В.Л.).  У його активі 7 вдалих фінішів, а саме: п’ять разів він виборював І місце (каное С-1 1000 м, С-2 1000 м, С-4 1000 м, С-2 5000 м, естафета С-1 4х200 м) та двічі – ІІ місце (каное С-1 500 м, С-2 500 м).

Троцюк Володимир (тренер-викладач – Прохорук В.О.) – шестиразовий призер командного чемпіонату. В його активі: 3 «золоті» медалі (каное С-2 1000 м, С-2 5000 м, естафета С-1 4х200 м), 1 «срібну» медаль (каное С-2 500 м) та дві «бронзові» медалі (каное С-1 500 м, С-4 1000 м).

Кисіль Антон (тренери-викладачі – Прохорук В.О., Семенюк Ф.І.) – виборов 1 «золоту» медаль на дистанції 200 м в каное-четвірці, та став триразовим «бронзовим» призером (каное С-2 500 м, С-2 1000 м, С-4 1000 м);

У активі Чабана Богдана (тренери-викладачі – Прохорук В.О., Семенюк Ф.І.) 2 «золоті» медалі – на дистанції 200 м в каное-четвірці та в естафеті каное С-1 4х200 м, 2 «бронзові» медалі – в каное-двійці на 500 м та 1000 м.

По дві нагороди в каное-четвірках вибороли: Семенюк Павло (тренери-викладачі – Прохорук В.О., Семенюк Ф.І.) (каное С-4 1000 м – І місце, С-4 200 м – І місце), Гочачко Влад (тренер-викладач Гичка О.М.) (каное С-4 1000 м – ІІІ місце, С-4 500 м – І місце) та Семенюк Сергій (тренери-викладачі – Прохорук В.О., Семенюк Ф.І.) (каное С-4 1000 м – І місце, С-4 200 м – І місце).

Яцюк Олександр, Борсук Павло, Шеметило Олександр та Остапчук Назар принесли команді по одній нагороді різного гатунку з веслування на каное.

Дует каноїсток у складі Проніної Марії (тренери-викладачі – Проніна С.А., Троцюк В.Л.) та Грабовець Ілони (тренери-викладачі – Гурська Л.О., Гичка О.М.) двічі вибороли І місце на дистанції каное С-2 500 м та С-2 200 м. Грабовець Ілона також зуміла завоювати бронзову нагороду в каное-одиночці на дистанції 500 метрів.

Байдарочник Цуркан Віталій (тренери-викладачі – Левченко Н.Г., Шевчук А.Б.) двічі показав найкращий результат серед суперників на дистанціях 500 та 1000 метрів в байдарці-одиночці.

«Бронзову» медаль серед дівчат в байдарці-одиночці виборола Ємельянова Анастасія (тренери-викладачі – Шевченко Т.Ю., Клімова Л.М.) на дистанції 200 метрів.

Також варто відзначити, що ковельські каноїсти Проніна Марія та Гочачко Влад на чемпіонаті в Полтаві вперше виконали спортивний норматив Майстер спорту України.