З луцького стадіону «Авангард» можуть зробити базар

Нардеп Ігор Палиця заявив, що на луцькому стадіоні «Авангард» можуть облаштувати місця для торгівлі сільськогогосподарською продукцією зі збереженням всіх санітарних норм.

 

Про це йдеться у його дописі у фейсбуці.

 

На його думку, на державну владу розраховувати не варто, а фермери та підприємці перебувають у безвихідному становищі через карантин. Також покупці за нинішніх умов не мають альтернативи продовольчим супермаркетам.

 

Тому Палиця бачить вихід у тому, щоб відкрити місця для торгівлі на території стадіону. За його словами, власники готові надати його безкоштовно.

 

Нардеп зазначає, що територія стадіону повністю огороджена, що дає можливість контролю входу та виходу, з дотриманням максимально дозволеної кількості покупців.

 

«З розрахунку 20 метрів квадратних на одного покупця та відстані між торговими палатками по три метри по вертикалі та горизонталі, на стадіоні може знаходитися одночасно 350 торгових палаток, 500 покупців та 250 місць для парковки авто за межами», – зазначає нардеп.

 

Він запевнив, що Фонд Ігоря Палиці «Тільки Разом» готовий закупити 350 наметів і торгове обладнання та надати його безкоштовно для користування. За словами Палиці, порядок і контроль за санітарними нормами буде здійснювати поліція і муніципальна варта.