"Модерн-Експо" - перший волейбольний чемпіон "Arena Cup"

У День фізкультурника на майданчику спорткомплексу "Арена Спорт" вирували недитячі пристрасті — у двох відбірних групах почалися поєдинки пілотного турніру, що мав на меті створити фундамент для організації аматорської волейбольної ліги, низки турнірів та відродити волейбольний рух у місті.

 

 

Як розповіли організатори турніру, в усіх поєдинках була справжня спортивна боротьба (не тільки чоловіча — у кількох колективах дівчата картини явно не псували), тож жодна з команд не залишилася без набраних очок.

 

У групі "А" команда "Наш Край" двічі насухо переграла "Клевер Сторс" та "Спартак". Останні між собою стосунки визначили на тайбрейці - 2:1 на користь представників роздрібної мережі.

 

У групі "В" також лише в третій партії "Модерн-Експо" схилив шальки терезів на свій бік у протистоянні з "Водафоном" — 2:1. "Мотор" зумів у двох партіях зламати опір "Водафону", але не зміг нічого протиставити атакам "модернівців" — 0:2.

 

У першому півфіналі "Наш Край" та "Мотор" вимушені були зіграти три партії, аби визначити, хто гратиме в фіналі, а хто боротиметься за бронзу турніру. Нерви виявилися міцніші у супермаркетівців - 2:1.

 

В другому поєдинку 1/2 фіналу особливої боротьби не вийшло, адже "Модерн-Експо", зберігаючи сили для головного матчу, впевнено переміг 2:0.

 

У боротьбі за третє місце виснажений "Клевер Сторс" намагався протиставити суперникам із "Мотора" гру на блоці та в атаці, але "блакитні" були більш переконливими. 0:2 і бронзові нагороди "Arena Cup" у скарбничці заводського колективу.

 

Фінал не розчарував. Суперники продемонстрували свої кращі якості та використали всі козирі. Глядачі побачили потрійні блоки, атаки першим темпом і навіть подачі у стрибку. Наявність волейбольної школи в деяких гравців кидалася в очі та стала визначальною у битві гідних команд. Зрештою, майстерних виконавців у складі "Модерн-Експо" виявилося більше, що і засвідчив підсумковий результат - 2:0.

 

 

Схожі матеріали

22 вересня 2018, 23:01
Команди з Южного та Львова стали переможцями волейбольного Суперкубка у жінок та чоловіків відповідно.   Матчі відбулись у суботу  (...
14 жовтня 2018, 09:33
У залі спорткомплексу ТНЕУ було розіграно Pool I  Другого етапу розіграшу Кубка України з волейболу серед чоловіків.   Представник...
03 вересня 2015, 13:37
Останнє місце на другому товариському турнірі присвяченому пам’яті ректора Тернопільського національного економічного університету,...