Волинський волейболіст зголосився відновити 22 майданчики

Президент та гравець волейбольного клубу «ОЛЮРТРАНС» Юрій Гупало публічно оголосив про початок виконання «Ініціативи 22» – відновлення 22-х волейбольних майданчиків у Волинській області.

 

 

Як зізнався пан Юрій, ідея відновлення волейбольних майданчиків була уже давно, бо ж для чого шукати та витрачати величезні кошти на побудову нових майданчиків, якщо можна організувати небайдужих людей, залучити невелику суму інвестицій та відновити ті спортивні об’єкти, які уже є і якими активно користуються громадяни?

 

Тим паче, що Юрію Гупало, як волейболісту, завжди хотілося бачити цей спорт більш розвиненим, особливо на аматорському рівні, на рівні молоді, і не лише у великих містах, але і в маленьких віддалених селах.

 

 

Однак, відвідавши головний парковий волейбольний майданчик міста Луцька, був  вражений його запущеністю й непридатністю для гри. Власним коштом, разом зі спортсменами, які виступають на цьому майданчику, привів його до цілком нормального стану.

 

Відтак з’явилася «Ініціатива 22» та амбітна ціль – відновити волейбольні майданчики в кожному районі Волинської області.  Цю ініціативу підтримали бізнесмени, спортсмени, громадські діячі, волонтери, та просто люди, які не проти попрацювати кілька годин та самостійно привести до ладу майданчики у своїх містах та селах.

 

Таким чином, уже відновлено 7 волейбольних літніх майданчиків для гри. Це уже згадуваний у місті Луцьку, в Згоранах, Нововолинську, Ківерцях та три волейбольні майданчики у рідному селі Юрія Гупала – Гущі Любомльського району.

 

До слова, на оновлених майданчиках Гущі вже провели міжнародний волейбольний турнір, на якому зіграли аматорські волейбольні команди не тільки з України, а й із Польщі.

 

«Я закликаю всіх людей, абсолютно всіх, долучатися до нашої ініціативи, адже вона не повинна обмежуватися лише 22-ма майданчиками. Понад те, не повинна обмежуватися лише волейболом. До нас уже приходять люди та пропонують допомогти чим можуть. Ви теж можете нам допомогти. Не соромтеся, ми справді потребуємо Вашої допомоги та підтримки. Звертайтеся до нас, запрошуйте у свої міста та села для відновлення спортивних та інших об’єктів. Звертайтеся до нас із ідеями та порадами, запрошуйте до спільної праці своїх знайомих та працюйте самі, пліч-опліч зі мною», - резюмував Юрій Гупало.

 

 

 

Схожі матеріали

07 березня 2018, 08:24
У Горохові відбулися обласні змагання серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з волейболу та гирьового спорту за програмою...
19 квітня 2021, 12:46
Волейбольний сезон у жіночій Суперлізі-2020/21 добіг кінця, призерів названо, індивідуальні нагороди роздано, а команди пішли на...
17 квітня 2015, 08:57
Свій другий матч фінальних ігор за 5-8 місця Суперліги України з волейболу "Континіум-Університет-Волинь" проводив проти рівненської "...