Вуличні бійки чи футзал, а що тобі більше довподоби?

Вкотре у Луцьку на турнірі трапилася масова бійка, яку можна побачити у новому відео на каналі ЛьонькаЛВ, на який ми б радили підписатись. Свіжо розібраний епізод чемпіонату області з футзалу, організаторами якого є Асоціація міні футболу Волині.

 

Гра у якій трапився епіздод була однією з найцікавіших оскільки у ній брали участь претенденти на золоті медалі 4 ліги ФК Пірванче та ФК БусМаркет. Обидві команди відомі своїми витівками та дуже грубою грою. І цей матч не виняток. Велика кількість фолів, небезпечних моментів та травматичних зіткнень. І ось коли до кінця гри залишалось менше хвилини, один з гравців Бусмаркета відібрав м'яч у суперника з Пірванче та хотів розвинути контра атаку, але зробити це не вдалось оскільки у відповідь на відібраний м'яч, гравець БусМаркета отримав по ногах, що можна буде побачити на відео.

 

Суддя зупинив гру та вже хотів показувати гірчичник за небезпечну гру гравцю Пірванче. Але тут розпочалась справжня бійня, відразу після моменту гравець БусМаркета почав розмахувати кулаками, до штовханини збіглися усі гравці від запасного до воротаря через декілька секунд до сутички приєдналися і вболівальники.
Зазначимо що це вже 4 за рік такий випадок за участі когось із гравців обох команд.

 

Виникає запитання, хто у цьому винний?
Організатори? Судді? Гравці?

 

А більш розгорнутий огляд моменту можна переглянути в відео.