Боксерки з Володимира змагатимуться за звання найсильніших у світі

Марія Любух та Ірина Боярин братимуть участь у світових змаганнях з боксу, які відбуватимуться з 2 по 9 травня у Марокко в рамках гімназіади «School Sumer Games», - повідомляє видання «Буг».

 

Спортсменок із Володимира-Волинського тренує Юлія Семко у спортивному клубі «Любарт». Дівчата займаються боксом кілька років. Марія вже виступала на Чемпіонаті Європи, а Ірина братиме участь у змаганнях подібного рівня вперше.

 

Перепустку на світові змагання спортсменки здобули на  Всеукраїнській гімназіаді у лютому цього року, потрапивши за її результатами у збірну команду України.

 

-         Із Волині на ці змагання їдуть тільки двоє наших дівчат.  На жаль, не всі витрати бере на себе держава. На днях Ірина та Марія отримали екіпірування. Проте поїздка значилася “за власний кошт”. Нам допомогла дуже федерація боксу Волині, обласне і міське управління освіти, а також доєднався директор Володимир-Волинської ДЮСШ. Впевненим у перемозі зараз бути дуже важко, бо, як зазначається у положенні, у змаганнях будуть брати участь 4 тисячі спортсменів з 70-ти країн світу. Проте ми віримо у перемогу”, – розповідає тренер клубу “Любарт” Юлія Семко.