Чемпіони Світу провели прес-конференцію у Луцьку. Фото

Напередодні дня святого Миколая у Луцьку відбулася прес-конференція спортивних клубів "Воїн" та "Прайд" на якій обговорювали про недавній успіх волинян на чемпіонаті Світу та подальші плани спортсменів і тренерів. Зазначимо, що з 9 по 14 грудня в Харкові проходив 7 чемпіонат з Українського національного виду спорту Козацького Двобою, даний чемпіонат був наймастабнішим  за всю історію цих змагань оскільки зібрав 1200 учасників з 12 країн Світу. Всього на змаганнях Волинь представляло 20 учасників. 19 хлопців та 1 дівчинка. З яких маємо 11 чемпіонів, які змогли принести 15 золотих медалей. Тренер бійців Олександр Кулаков зазначив, що задоволений своїми вихованцями та вважає, що цей результат є закономірним оскільки всі ми йшли до нього дуже довго, це сьомий чемпіонат світу та третій на якому беруть участь зокрема спортсмени з Волині. Також тренер розповів, що хоче  висловити подяку Поремчуку Івану, Бондаренку Олексію, Місюку Андрію, Пасичу Юрію, Чайковському Максиму, Святченко Станіславу, Ковальському Вадиму, Сломінському Іллі, Шевчуку Луці, Кесарелі Владиславу та Ковирновій Поліні - це всі ті спортсмени котрі стали чемпіонами Світу з Козацького Двобою зазначив Олександр.

 

У нас в Луцьку займається понад 1000 спортсменів і для того щоб підтримувати тренувальний процес та організовувати змагання банально не вистачає коштів. Але все ж таки ми знаходимо змогу та даємо можливість тренуватись та брати участь в змаганнях. Ці чемпіони які сидять зараз тут є показником нашої праці. А також всі присутні спортсмени є прикладом для тих хто тільки почав займатись Козацьким Двобоєм та в загальному спортом, оскільки в сьогоднішній день коли світом нажаль панує глобальна комп'ютеризація спорт є єдиним способом відірвати дітей від комп’ютерів, планшетів і телефонів та привчити їх до здорового способу життя. Це ті люди які прийдуть нам на зміну, вони повинні бути здорові як морально так і фізично. Вдумайтесь ми приїжджаємо на замагання в міста у яких населеня набагато більше ніж наше. Дніпро, Львів, Київ це міста в яких сотні тисяч спортсменів, які проходять через сито відбору та представляють свій регіон на змаганнях. Але не дивлячись на це ми змогли створити умови для наших бійців котрі дозволяють давати результати необхідні нам для того щоб обходити великі міста та області. Ми змогли сконцентрувати усіх таланотивих спортсменів у нас в залі та вкласти для їхнього успіху максимум зусиль. Тепер вони приносять славу Волинській області та в загальному Україні. Висловив свою думку тренер спортивного клубу "Воїн" - Андрій Зінчук.

 

Єдиною представницею прекрасної статі, а також наймолодшою учасницею з Волині стала Поліна Ковирнова. Котра змогла завоювати золото у двох дисциплінах і таким чином оформивши золотий дубль. Як розповів нам тренер чемпіонки, Олександр Кулаков. Поліна в першому розділі доволі легко здолала своїх суперниць, оскільки в розділі «Борня - 2» можна застосовувати прийоми боротьби. Коли ми подали заявку на участь в розділі «Борня-1 Кікбоксинг», нам довелося змагатися в більш важкій ваговій категорії. Але Поліна продемонструвала надзвичайно високу техніку та прагнення до перемоги, що на подив глядачів, дозволило їй вибороти ще одну золоту нагороду чемпіонату. Таким чином наша наймолодша учасниця стала дворазовою чемпіонкою Світу з Козацького Двобою. 

Нам вдалось поспілкуватись з Поліною. Дівчинка розповіла, що ці змагання були для неї дуже важливі, ще вона зазначила, що були дуже сильні суперниці з різних країн, а також те, що були бої які вона вигравала достроково, але й не обійшлось без сутичок в яких переможця визначали судді. В загальному Поліна розповіла, що пишається своїм досягненням, а ще запевнила, що надалі буде більше перемог. 

 

Ще одним чемпіоном який поділився з нами своїми емоціями після перемоги на чемпіонаті Світу став Лука Шевчук. 

"В першу чергу хочу подякувати своїм тренерам Кулакову Олександру та Павлюку Руслану за те, що вони викували в мене такий рівень який навіть я сам від себе не очікував. Перед Чеміпонатом Світу я взяв участь у Всеукраїнських змаганнях у яких я  теж потрапив у призери. А вже на чемпіонаті Світу я провів 3 поєдинки усі з яких завершив достроково. Ще раз дякую тренерам та усім причетним". Лука також розповів про те, що навіть у Харкові була шалена підтримка Волинян, що також стало важливим фактором у перемозі.

 

"На наступний рік - готуємося до проходження навчально-тренувального збору відразу після Нового року з 9 по 15 січня в Карпатах. Також подяка Рекреаційному комплексу «Рестпарк» та Мережі закладів «Бар П‘ятниця» та «Sushi Yummy» за допомогу в організації прес-конференції!" - Олександр Кулаков.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Harrymog