Оргкомітет Чемпіонату Європи з боксу нагородив "Волиньобленерго"

Колектив волинських енергетиків долучився до організації та проведення Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків. За таке сприяння ПрАТ "Волиньобленерго" отримало подяку від Федерації боксу України, - інформує прес-центр товариства.

 

Європейська першість з боксу, за підсумками якої збірна України посіла перше загальнокомандне місце, відбувалася в Харкові. У скарбничці українців три «золоті» медалі, одна «срібна» та дві «бронзи».

 

Днями виконавчий директор Федерації боксу України Донатас Піскун  вручив подяку за активну участь в організації Чемпіонату Європи з боксу генеральному директору ПрАТ «Волиньобленерго» Володимирові Купчаку.

 

Нагадаємо, від червня за рішенням звітно-виборчих зборів членів Федерації боксу Волинської області його обрано президентом обласної федерації.  Володимир Купчак подякував за спортивну відзнаку й зауважив, що у пріоритеті роботи Федерації боксу Волинської області стане систематична організація та проведення міжнародних і всеукраїнських змагань.

 

Найближчим часом заплановано проведення міжнародної матчової зустрічі з боксу збірних команд міст Луцька та Любліна, присвячений 26-й річниці Незалежності України та Дню міста Луцька. Змагання відбудуться 25 серпня о 17:00 на фонтанній площі при вході у Центральний парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки. У ході змагань відбудеться 12 боксерських поєдинків за участі членів збірних України та