Волиняни – переможці рейтингового турніру ММА

Бійці PRIDE TEAM Андрій Протасюк та Ілля Сломінський здобули дострокові перемоги у ІІ раунді ММА «MAXIMUS FIGHTING CHAMPIONSHIP PRO - IV».

 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив президент Волинського регіонального Клубу бойових мистецтв «Прайд» Олександр Кулаков.

 

Так, Андрій  Протасюк чудово виконав настанови обох тренерів. Перший раунд Андрій працював в стійці, а в другому раунді відразу перевів суперника в партер, після чого провів переможну серію добивань в фул-маунті. Результат – дострокова перемога ТКО.

 

Ілля Сломінський провів поєдинок в традиційній для нього бірцівський манері. Провівши декілька амплітудних кидків та добивань в позиціях у першому раунді, він не залишив жодного шансу своєму опоненту у другому. Результат – дострокова перемога больовим прийомом ARMBAR.

 

Хороший поєдинок провів Лука Шевчук, відпрацювавши повну дистанцію з досвідченим титулованим бійцем з Маріуполя – чемпіоном України з ММА та бойового самбо. Лука поступився за балами в рівному протистоянні, але здобув безцінний досвід.