Билися, як леви, проте «БІПА» була сильнішою

Протистояння Одеси й Луцька ще до матчу всі спеціалісти називали битвою за першу перемогу. Ще б пак, що «БІПА», що «Волиньбаскет-WOG», смаку тріумфу в цьому сезоні ще не знали. Напередодні зустрічі головний тренер лучан Дмитро Чайковський акцентував увагу, що одесити змінили картину гри з приходом Картера, а асистент тренера господарів Богдан Каребін похизувався, що знає всі плюси й мінуси гостей.

 

 

Почали суперники  з хвилюванням, і попри те, що Іван Тимощук відкрив рахунок, за дві з половиною хвилини награли всього на 3:2. Потому відбувся швидкий обмін разучими атаками, й цифри змінилися на 5:4. Відразу кинулося у вічі те, що не лучани (як у двох минулих іграх), а їхні опоненти набирають фоли інтенсивніше, і вже за половину стартової 10-хвилинки співвідношення порушень було 7:4.

 

 

Проте фоли не заважали одеситам набирати залікові пункти. Щойно лучани вийшли вперед 6:7, як фактично відразу підопічні Вадима Пудзирея становище змінили - 10:7, 12:7, 15:7.

 

 

Волиняни, відчувши, що так можна відпустити господарів, як Будулая в мандри, у свою чергу намагалися підтягнутися – 15:12. Однак черговий триочковий «БІПИ» знову відновив відрив 18:12. Та все-таки «Волиньбаскет-WOG» скоротив відставання практично до мінімуму – 18:16.

 

 

Друга чверть пішла за тим же сценарієм – Одеса набирала як фоли, так і очки – 22:16 (при порушеннях 3:0), 25:19 (4:1), 31:24…

 

 

Проте під завісу часового відрізка Одеса додала, а Луцьк відверто занервував. За рахунку 37:26 здалося, що гості посипалися, однак вдале завершення, а особливо ефектний прохід Тимощука… і на велику перерву колективи пішли не з такою загрозливою різницею – 37:30.

 

 

 

Третя чверть почалася з двох поспіль трюльників від «Волиньбаскета» - 37:36. Проте знову почалися втрати в нападі, промахи з-під кільця, а відтак і фоли. За три з половиною хвилини порушень в лучан було вже аж п’ять. Логічно, що й перевага господарів також виросла до 44:36.

 

 

Тайм-аут Чайковського, і тут же три очковий Дмитра Швагринського якось дали привід для оптимізму, але кілька невдалих атак призвели до збільшення переваги одеситів – 56:47.

 

 

Четверта чверть запам’яталася відкритим баскетболом на рваним ритмом. І як не намагалися Федчук та компанія наздогнати суперника, але десь не фартило, частенько заважав поспіх, а бувало, що не вистачало елементарної холоднокровності. Та в чому не можна звинуватити волинян, то це у самовіддачі. Звісно, не завжди те надлишкове рвіння допомагало, але приємно було бачити, що хлопці б’ються.

 

 

На жаль, чергова поразка – тепер 74:65 – проте відзначаємо феєричну гру Івана Тимощука, який набрав 21 очко і, схоже, набирає доволі гарну форму. А одеські баскетболісти до ладу привітали свого тренера Пудзирея, що святкував день народження.

Схожі матеріали

10 листопада 2018, 10:16
Черговий спарений тур волинський представник у Вищій лізі України з баскетболу грав на виїзді проти «Черкаських мавп-2». Перша гра...
02 березня 2017, 10:14
Якщо і є переможець у номінації «Найнезручніший суперник «Волиньбаскета» в Суперлізі Парі-Матч», то це однозначно МБК «Миколаїв». За...
12 грудня 2014, 10:36
У спортивному просторі не тільки Луцька, а й Волині загалом відбулося дійство неймовірних масштабів. Унікальний польський...