Чи відчує "Дніпро" на собі волинську меліорацію?

Уже цієї суботи та неділі флагман волинського баскетболу у Вищій лізі України БК «Волиньбаскет» прийматиме чергового суперника в боротьбі за потрапляння до чільної четвірки.

 

 

Опоненти дніпропетровський БК «Дніпро-ДВУФК» до того всього ще й сусіди по турнірній таблиці, тож втрата очок бодай в одній грі значно ускладнить оптимістичні плани гравців команди.

 

 

Чого чекати від двох матчів? Зізнаймося, щось спрогнозувати після зимової перерви важко, однак спробуємо. Лучани відпустили Дениса Сотника, Віталія Вінтоняка та постійного мандрівника, вихованця волинського баскетболу Артема Шелуху.

 

 

До речі, саме Шелуха і Вінтоняк були статистичними лідерами «Волиньбаскета» у першій частині чемпіонату. Артем мав гарні 17,2 очка за гру, а Віталій – пристойні 9,9 підбора за гру.

 

 

Натомість склад клубу поповнили доволі відомі імена, принаймні для вітчизняної вишки:
Павло Хайло ( БК «Коксохім-Сталь», м. Алчевськ; БК «Муссон» м. Севастополь),
Олег Рудаков ( БК «Черкаські Мавпи», м. Черкаси)
Микола Ніцак ( м. Дніпропетровськ).

 

 

Що собою представляє на нинішньому етапі «Дніпро»? Насамперед, вони молодші та вищі. А як буде насправді – то вже гра покаже.

 

 

Останнє, до слова,  очне протистояння суперників відбулося у травні минулого року, і тоді «Лучеськ» «дніпрянам» поступився 66:85. Чим не мотивація для реваншу?

Схожі матеріали

19 жовтня 2019, 12:37
19-20 жовтня наша команда розпочне цьогорічний чемпіонат поєдинками проти «ДіДіБао».   Матчі відбудуться у Кам’янці-Подільському,...
27 лютого 2015, 17:13
Чи не вперше БК «ВолиньБаскет-WOG-Університет» приймав суперника в рамках Вищої ліги України в такий незвичний час – п’ятниця, 15:30...
03 квітня 2021, 20:44
Лучани перемогли своїх суперників, про це нам повідомляє сайт БК "Старий Луцьк".   Стартова п’ятірка «Старого Луцька» дещо здивувала:...