Лучани в Южному не змогли дати бій чемпіону України

На передматчевій розминці у розташуванні волинян панував гарний настрій, і це не могло не тішити. Тож прихильники «Волиньбаскета» сподівалися на те, що програші в Запоріжжі й Одесі не надто позначились на психо-емоційному стані.

 

 

Зі старту опоненти ввімкнули доволі високий темп. «Хімік» запропонував відкритий баскетбол, а в лучан аргументів заперечити не було. Тому вийшов досить веселий дебют, в якому значно точнішими були южненці – перша 5-хвилинка завершилась 11:4. Потім темп прогнозовано трішечки спав, команди апробовували різні схеми. Так, чверть зафіксувала 19:11.

 

Хоча налаштування волинян подобалось. Попри перевагу «хіміків», були моменти, коли, наприклад,  Кісільчук вилітав за межі майданчика в надії дістати м’яч.

 

Але час минав, -7 переросло в -10, пізніше в -14, а потім і в -16 – 32:16. У ті хвилини вболівальників Луцька тішили хіба україномовні кричалки фанів Южного: «Гей, гей, нам потрібна перемога!».

 

Далі у «Волиньбаскета» взагалі розладилось – в нападі били мимо, у захисті почали грати менш обачно й жорстко. Підсумок – розгромні 45:18 до великої перерви.

 

Весела мелодія на зустрічних курсах продовжилась і в третій чверті. В лучан прорвало Сергія Алфьорова, який двічі поспіль влучив з-за дуги. Цей часовий період гості зіграли фактично на рівних - 21:19. Певна річ, робимо поправку на загальну різницю – 66:37.

 

Остання чверть цієї зустрічі нічого кардинально не змінила, та й чи могла? Тренери перетворили її на дуель молодих. 85:48 – підсумок виснажливого турне луцького клубу.

Схожі матеріали

08 серпня 2016, 08:51
Закінчився груповий етап представницького баскетбольного турніру. Наші хлопці у Києві змагалися з багатьма суперниками в 11-ти турах...
16 грудня 2018, 21:53
Завдяки феноменальним показникам капітана Едуарда Федчука наша команда вдруге обіграла господарів у Дніпрі.   Як і в першому матчі,...
26 квітня 2021, 19:25
У спортивному залі КЗ "ДЮСШ №4 Луцької міської ради" завершився відкритий чемпіонат міста Луцька з баскетболу серед дівчат 2009-2010...