Надмірні емоції та загублені джинси

З кожним туром Відкритого чемпіонату Луцька з баскетболу емоції вирують ще сильніше, адже ціною кожного програного  матчу може стати непотрапляння до зони плей-оф. Тому дедалі частіше пристрасті бурлять такі, що арбітри змушені гасити пожежу технічними фолами та дискваліфікаціями.  Такі драми тільки доводять те, що популярність турніру невпинно зростає, і кожна команда прагне стати призером першої в історії Волині аматорської першості.

 

Звітний тур відбувався без лідерів «Чаклунів», яку свою гру таки перенесли. Паузою «магів-ворожбитів» скористалися переслідувачі, які синхронно здобули перемоги. Нехай нервові, але ж здобули.

 

БК «Університет» - БК «ЛНТУ» - 62:70

     10:19,  20:18,  18:18,  14:15

 

Те, що перемоги  ЛНТУ напряму залежать від присутності у складі Едуарда Федчука, - звикли всі давно. Але от  те, що вистрелить Павло Губар – то було відкриття. Хоча якщо без емоцій розібрати університетське дербі  Східноєвропейського й Луцького національного технічного, то напрошуються цілком просто висновки.

 

Насамперед відзначаємо не просто хедлайнерство  Федчука, а виверження вулкану його настрою на цю зустріч. Кеп БКВБ увесь матч без заміни відбігав на таких швидкостях, що диву даєшся з такої фізичної форми після сезону.  Надмірне висловлювання свого бачення баскетболу списуємо якраз на жагу до перемоги. Так само як і сутичку з Павлом Масицьким. До слова, конфлікт Пашу не зламав – потому він навіть кілька триочкових опонентам виписав.

 

Едуарда ж постійно опікувало двоє. І коли здавалося, що «Університету» вдавалося нейтралізувати Федчука, круглий опинявся в Губаря, який разів за чотири поспіль оформив +2 в гордій самотності з-під кільця. Також вдало у потрібний момент діяли Шкондя, Гололобов та Веселовський.

 

Загалом у дуууууже сумбурному двобої більше таланило в рідному спортзалі гравцям ЛНТУ. Відтак – вирвана ними перемога.

 

 

БК «SlamCity» - БК «Володимир» - 84:71

      9:14,  32:21,  13:21,  30:15

 

Тут головною інтригою було те, чи вдасться Вікторові Герасимчуку повернути до гри Ковель. От вам і роль одного баскетболіста – з Герою «Місто Слемданків» набуває обрисів колективу з чітко розписаними амплуа та характером. Чого явно нема без рівненського гравця «Волиньбаскета».

 

Хоча попервах здавалося, що дуель  сонних суперників (за стартові 4 хв цифри були аж 2:0) виграє «Володимир». Однак вчасні наганяї та тумаки лідера ковельчан призвели до того, що гра перетворилася на типову рівну доганяйку.

 

До останніх хвилин було невідомо – куди ж поїде два поінта. Однак четверту чверть зібранніше провели візаві Володимира Коцька, якій  знову згадали що таке присмак звитяги.

 

Саме після цієї зустрічі  хтось із учасників забув у роздягальні джинси, проте не зізнавався. Тому вболівальники запропонували провести у соцмережах аукціон з їхнього продажу, а на виручені гроші купити «Сібазон», «Гідазепам» (чи інше заспокійливе) та давати деяким баскетболістам перед іграми.  

 

 

БК «Університет» - БК «Старий Луцьк» - 78:68

     20:17,  14:8,  16:17,  28:25

 

Друга зустріч за 9 днів молодих із досвідченими була не менш  нервовою. Попри те, що до матчу глядачі віддавали перемогу «Старому Луцьку» (після ЛНТУ на майданчик не змогли вийти Дейна й Масицький), студенти таки постали єдиним цілим.

 

Це був класичний випадок рівності команд – такій собі дуелі швидкості та мислення. І от у визначальний момент таки зіграла роль взаємозамінність та колективна  підстраховка «Університету».

 

«Старий Луцьк» місцями показував настільки класний баскетбол, що присутні в залі аплодували стоячи. Однак саме нестабільність не дозволила ветеранам здобути перемогу.

Схожі матеріали

15 травня 2017, 12:04
Півфінальні поєдинки стали окрасою фінішної прямої Відкритого чемпіонату Луцька з баскетболу. Кожна команда намагалася витиснути із...
25 вересня 2015, 08:17
На засіданні Президії Федерації баскетболу України, яке відбулося в Києві 24 вересня, затверджено склад учасників, систему проведення...
12 серпня 2016, 11:11
У суботу 13 серпня в столиці України відбудуться матчі чвертьфінальної стадії Кубка Корбана. Нагадаємо, суперники розбиті на пари...