Рівненський «АМР-баскет» – переможець луцької «аматорки»

Переможцем аматорської баскетбольної ліги Луцька стала команда з сусіднього Рівного – «АМР-Баскет». Друге місце посіли баскетболісти з «Володимирівки», третє – БК «Університет».

 

У поєдинку за третє місце зустрілися минулорічні чемпіони «Чаклуни» та команда, що торік посіла третє місце – БК «Університет». З різних причин «меджик» назбирали гравців лише на стартову п’ятірку – Чиж, Мартинюк, Тарануха, Єгоров та Чепелевський. Тож «білі» не мали жодних опцій для зміни складу протягом матчу, що, в підсумку, і зіграло свою роль.

 

Хоча розпочиналося все для «Чаклунів» дуже добре. На чолі із Чижем досвідчена команда зуміла нав’язати «студентам» свій баскетбол. «Червоні» зусиллями Глушка, Бедлінського та Дейни дещо скоротили різницю у рахунку і пішли на велику перерву, коли на табло «горіла» перевага «Чаклунів» 56-47.

 

У третій чверті «Університет» увімкнув високі швидкості, а «Чаклунам» забракло свіжості. Свою роль зіграла і відсутність запасних гравців, і парниковий ефект залу ОДЮСШ. «Студенти» швидко відіграли відставання і вийшли вперед, закріпивши свою перевагу. Окрім згаданого тріо Глушко-Дейна-Бедлінський, варто відзначити і «снайпера» Прозапаса, який раз у раз влучав здалеку.

 

У підсумку фінальна сирена зафіксувала перемогу «Університету» з рахунком 103-80. «Студенти» вдруге поспіль здобули «бронзу» аматорського чемпіонату.

 

У фінальному матчі зустрічалися команди, що посіли перше та друге місце у регулярному чемпіонаті – БК «Володимирівка» та БК «АМР-баскет». Стартові хвилини матчу дали зрозуміти присутнім, що сумувати не доведеться: гравці билися за кожне підбирання, ішли в силові проходи, лаялися з суперниками і навіть з партнерами по команді. Незважаючи на велику кількість боротьби, команди багато влучали здалеку. На дальні атаки Коцька та Федчука рівняни відповідали результативними діями Жартуна, Цикалюка та Романа. Перша десятихвилинка завершилася мінімальною перемогою «Володимирівки» з рахунком 23-21.

 

Друга чверть ознаменувалася великою кількістю боротьби і фолів, але низькою результативністю. В ці хвилини в командах варто відзначити бігменів Романа та Швагринського, які відзначалися результативними діями. На велику перерву команди пішли за рахунку 36-34 на користь команди з Волині.

 

Третя чверть розпочалася для команди з Володимира з неприємних новин. Судді порадившись між собою, не допустили до продовження матчу Дмитра Швагринського. Аргументація – технічний та неспортивний фол, отримані в першій чверті. Як не апелювали гравці «Володимирівки», але досвідченого центрового на матч так і не допустили. Здавалось би це ще більше розлютило Федчука і КО. Волиняни зуміли відірватися у рахунку, однак волю під кільцем відчув рівнянин Роман, який повів партнерів за собою. За 20 секунд до завершення третьої чверті рахунок був рівним 59-59, однак Федчуку вдався чудовий дальній кидок на останніх секундах.

 

Остання чверть стала справжнім трилером. П’ятий фол отримав захисник гостей Жартун, однак на той момент його команда вже лідирувала в рахунку. Рівняни нахабно лізли під кільце, а за відсутності Швагринського зупинити їх було нікому. «Володимирівка» змагалася до кінця, але перемогу і чемпіонство в лізі здобула команда з Рівного. Рахунок матчу – 85-74

 

Цікаво, що команда «АМР-баскет» цьогоріч стала переможцем і рівненської «аматорки», а Сергій Роман став володарем титулу «MVP» і в рівненській, і в луцькій лігах. Така собі помста Рівного за перемогу "Волиньбаскета-2-КДЮСШ" в аматорці Рівненщини кількарічної давнини.

Схожі матеріали

27 грудня 2018, 11:39
Дмитро Швагринський - серед лідерів Суперліги України зі стрітболу.    Про це пише офіційна Фейсбук-спільнота БК "Старий Луцьк-...
23 березня 2019, 20:26
Команда Володимира Журжія поступилася у виїзному матчі лідеру Вищої ліги. Про це повідомляє прес-служба БК "Старий Луцьк".   Господарі...
25 січня 2016, 09:13
«Волиньбаскет-WOG» та «Миколаїв» підійшли до третьої своєї очної зустрічі в рамках Суперліги Фаворит Спорт практично в абсолютній...