“Старий Луцьк” продовжив виграшну серію

В Луцьку відбулись чергові матчі баскетбольної Першої ліги України. Ці матчі, як і попередні, були домашніми для баскетболістів із Луцька, тому крім рідних стін, їм допомагали вболівальники, що активно підтримували своїх та раділи кожній вдалій дії.

 

Перший матч між цими командами розпочався зі спурту гостей, які впевнено перемогли в першій четверті, але надалі вже луцька команда перебрала ініціативу до своїх рук  та до великої перерви впритул підібралась до суперника.

 

В першу чергу варто виділити Дмитра Швагринського, який не зустрічав опору серед гостьової команди  та набирав очки з усіх позицій та дистанцій. Як підсумок, він і став найрезультативнішим гравцем матчу (33 пункти).

 

У другій половині господарі одразу наздогнали команду зі столиці, а згодом і вийшли вперед. Проте на останній хвилині самі собі створили неприємності, заробивши неспортивний фол. Втім, перевага була солідною, а сам матч завершився з рахунком 81-71.

 

Другий поєдинок проходив за іншим сценарієм. Тут уже “Старий Луцьк” зі старту спробував відірватись від суперника, тим самим показуючи, що були зроблені висновки з учорашнього матчу. Перша половина була за господарями (40-31).

 

У другому відрізку гри майже нічого не змінилось. Гравці “КСЛІ Київ-Баскета” намагались підібратись до суперника, але на кожну їхню спробу у господарів була своя відповідь. Знову найкращим гравцем матчу став Дмитро Швагринський, якому активно допомагали інші гравці на чолі з капітаном Едуардом Федчуком.

 

Хоча двоматчеве протистояння і завершилось на користь господарів, та хочеться відзначити молоду команду з Києва, де зібрані гравців, яким зараз по 16-18 років, проте які показують не по роках зрілу гру.

 

Старий Луцьк-Університет” 80-71 “КСЛІ Київ-Баскет”

Старий Луцьк-Університет” 73-65 “КСЛІ Київ-Баскет”

 

Для “Старого Луцька” ця перемога стала  п’ятою при одній поразці, у команди з Києва це шоста поразка у шести матчах. У наступному турі луцький колектив прийме “Вінницьких зубрів”, а “Київ-Баскет” поміряється силами з БК “Коростень”.

 

Дмитро Андрухів

 

Схожі матеріали

15 жовтня 2015, 19:14
Вперше в історії волинського баскетболу наша область матиме делегата в найсильнішій національній лізі України. Цього сезону Суперліга...
02 лютого 2017, 22:20
У зв'язку з передчасною  смертю  міського голови Луцька Миколи Ярославовича Романюка, перші ігри Відкритого чемпіонату Луцька (...
01 серпня 2019, 21:57
Баскетбольний клуб «Старий Луцьк – Університет» розпочав підготовку до сезону Вищої ліги чемпіонату України з баскетболу.   Про...