Студентські поразки у битвах сусідів: Аматорська баскетбольна ліга

Четвертий тур Відкритого чемпіонату Луцька з баскетболу (АБЛ) сміливо можна назвати сусідським. Ще б пак, у всіх трьох іграх зустрічалися безпосередні суміжники – перша сходинка проти другої (ЛНТУ – «Чаклуни»), третій щабель із четвертим (SlamCity – «Старий Луцьк»)  і п’яте місце з шостим («Володимир» - «Університет»). Варто також визнати, що свято баскетболу не було би святом, якби не перли-коментарі під час матчів людини з мікрофоном, яку в залі жартома  нарекли МС «Мішель». Так-так, це іскрометно  феєрив начальник команди "ВолиньБаскет" Михайло Володимирович Смітюх, який вдало ввійшов у роль майстра церемоній.

 

 

SlamCity – «Старий Луцьк» - 79:68 (35:12, 15:11, 18:20, 11:25)

 

Ковельчани на чолі з «лицарями» Віктором Герасимчуком та Іваном Тимощуком відразу задали тон у протистоянні. Потужний ривок у першій чверті дав доволі відчутну перевагу +23, а до великої перерви хлопці з  «Міста слем-данків» відірвалися до +27  -  50:23.

 

У другій половині двобою «Старий Луцьк», який і так діяв «плотненько», заграв ще більш чіткіше. Проте суперник був уже надто далеко, тож виграні два періоди тільки скоротили відставання до -11.

 

 

«Володимир» - «Університет» - 75:65 (14:12, 24:19, 20:13, 17:21)

 

Фактично перші дві десятихвилинки опоненти йшли нога в ногу. Лише безпосередньо перед сиреною Володимиру вдалися кілька атак, тож він здобув невеличкий гандикап. У третій та четвертій чвертях справжній кураж упіймали Володимир Коцько та Андрій Дмитрук, яким, здавалося, вдавалося на  майданчику практично все. Та що там – це реально був їхній бенефіс!

 

Такий вибух активності володимирського дуету  дещо знітив гравців «Університету»,  в яких упевненості  явно поменшало. І як не намагалися Павло Масицький, Володимир Шевчук та Петро Глушко змінити сценарій кінцівки, зайва метушня їм у цьому дуже заважала. Не допомогла студентам і присутність у складі президента БК «ВолиньБаскет» Івана Греся та його майстерного плей-мейкерства.

 

 

«Чаклуни» - ЛНТУ – 87:69 (21:16, 23:18, 17:15, 26:20)

 

Команда іншого луцького вишу до звітного туру була одноосібним лідером, проте відсутність Миколи Полюляка та Едуарда Федчука давала велику фору «чародіям». За таких обставин  роль хедлайнерів у «політехів» впала на плечі, руки та всі інші органи Юрія Шконді й Вадима Гололобова. В принципі, виглядали вони досить непогано, але саме командна перевага «магів» далася взнаки.

 

Насамперед  констатуємо впевнене домінування під щитами двійки майстрів спорту – Дмитра Швагринського та Андрія Литвиненка.  Впродовж зустрічі колеги регулярно навантажували свій центр.

 

Після 12 березня відразу троє колективів мають у своєму активі три перемоги при одній поразці. Однак в очних матчах перевага на боці «Чаклунів».

 

Схожі матеріали

06 лютого 2015, 14:00
Цієї суботи та неділі волинський баскетбольний клуб тур пропускає, і, якщо можна так висловитись, виступає в ролі глядача.  ...
05 грудня 2015, 11:32
Історія протистоянь цих команд бере свій початок ще з Вищої ліги України п’ятирічної давнини. Тоді ще капітан «Мавп» Володимир Журжій...
18 березня 2019, 08:54
Підопічні Володимира Журжія реабілітувалися за вчорашню поразку і здобули путівку у наступний етап Вищої ліги.   Старт поєдинку...