У Луцьку проведуть черговий турнір зі стрітболу 3х3

23 серпня площа перед центральним входом у головний корпус Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (проспект Волі) стане ареною баскетбольних баталій. Саме там пройде відкритий турнір Луцька з вуличного баскетболу (3х3), присвячений Дню Державного Прапора України, 24-ій річниці Незалежності України.

 

 

Організатори зауважують, що до участі в турнірі допускаються всі охочі, які сформували команду в кількості не менше - 3 осіб та не більше 4 осіб.

Реєстрація учасників буде проводитися у день змагань з 9.30 до 11.00 години на місці проведення змагань.
 
 
Турнір буде відбуватися у трьох вікових категоріях - юнацька 2001 р.н. і молодші, юніори 1997 р.н., молодші та дорослі без вікових обмежень згідно правил баскетболу 3х3.
 
 
Для участі в змаганнях необхідно подати іменну заявку, де вказати назву команди, список гравців (максимальна кількість гравців у заявці 4).
Бланк заявки попередньо можна отримати в комітеті по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради (вул. Богдана Хмельницького, 19, каб. № 4, тел. 777 918).
 
Запрошуємо любителів баскетболу взяти участь у змаганнях. На переможців та фіналістів чекають нагороди та призи від організаторів змагань та спонсорів.

Схожі матеріали

07 грудня 2014, 21:04
Друга гра між баскетбольними клубами "Київ-Вовча зграя" та "Волиньбаскет-WOG-Університет" не стала повторенням першої, де були...
08 листопада 2015, 07:01
Четверта поспіль виїзна гра БК «Волиньбаскет-WOG» в рамках «Суперліги Фаворит Спорт» припала на южненський «Хімік». Команди...
22 лютого 2015, 21:19
Ми вже повідомляли  як у суботу ввечері  луцький баскетбольний клуб в рамках Вищої ліги України приймав володаря срібних медалей...