"ВолиньБаскет" - "Хімік-2": І знову втрачена перемога на останніх секундах

Перша гра волинян із южненцями чимось нагадала перше протистояння з харківським "Політехніком-Авантажем". Як не крути, а проблем з кидком в нашої команди, на жаль, вистачає: знову пристрілка тривала занадто довго...  Чого не потрібно було "Хіміку". Швидко рухаючи м'яч по майданчику, круглий знаходив вільного гравця з Южного, який без проблем реалізовував кидок.
 
 
Хочеться відмітити те, як організовано гості грали в обороні впродовж усього матчу. Склалося таке враження, що "Хімік-2" краще розім'явся перед матчем та з перших хвилин почав брати ініціативу в свої руки - активний пресинг на половині "Волиньбаскета" заставляв волинян втрачати м'яч. А "хіміки" своїх нагод не марнували, високий командний відсоток влучань дозволив піти на велику перерву з відривом - 33:42.
 
 
Після перерви склалося враження, що у роздягальню "Волиньбаскета" заходив Віталій Володимирович Кварцяний і підійняв настрій хлопцям, після чого вони змогли відновити інтригу. Всю третю чверть лучани доганяли "хіміків" і зуміли навіть скоротити відставання майже до мінімального.
 
 
В заключному часовому відрізку гри волиняни зуміли переписати сценарій матчу і навіть вийшли вперед за дві хвилини до фінальної сирени (72:69), виглядаючи як в атаці, так і в захисті дуже симпатично. І, здавалось би, що матч вже можна і треба було вигравати, але невдала гра на останніх секундах, і кілька разів втрачений м'яч в простих ситуаціях... Самме ці втрати господарів дозволили "Хіміку-2" перемогти - 78:81.
 
 
"Волиньбаскет" ще шукає свою гру на майданчику, загалом команда діяла доволі непогано, але не вистачило концентрації і, мабуть, десь навіть невпевненості в своїх діях.
 
Дмитро Гоменчук, спеціально для "ВолиньSport"
фото: БК "Волиньбаскет-WOG-Університет"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Схожі матеріали

19 січня 2019, 11:23
Керівництво, тренери та гравці БК «Старий Луцьк-Університет» дякують досвідченому центровому Олегу Салтовцю за виступи в складі...
08 грудня 2015, 10:30
До очного поєдинку в Луцьку суперники підходять у різних настроях. БК «Волиньбаскет-WOG» здобув довгоочікувану перемогу в Миколаєві (...
26 квітня 2021, 19:25
У спортивному залі КЗ "ДЮСШ №4 Луцької міської ради" завершився відкритий чемпіонат міста Луцька з баскетболу серед дівчат 2009-2010...