«Волиньбаскет» переміг у фантастичній дуелі триочкових

"Волиньбаскет" - "Хімік-2" - 81:77 (20:23, 25:11, 23:21, 13:22)

В: Кобець (16 + 5 подборів + 6 передач), Вінтоняк (13 + 8 подборів + 4 втрати), Шелуха (16 + 10 подборів), Швагринський (12 + 7 подборів)
Х:
Сидоров (26 + 6 передач + 4 перехвати), Мещеряков (21 + 5 перехватів), Гончаров (15 + 6 передач + 6 втрат).

А "ВолиньSport" про Сидорова попереджав....

 

 

«Главное, браточки, досвистеть до точки»

 

Перша чверть почала попервах справджувати найгірші побоювання вболівальників. Друга гра не те, що стала продовженням першої, а дублювала її в квадраті! Ні, «Волиньбаскет» навіть закинув першим і нібито намагався вести гру, проте надзвичайно вдала гра артилеристів-далекобійників «Хіміка-2» не тільки доволі швидко знівелювала всі потуги господарів, а й вивела їх уперед. Зрештою, за характером перебігу подій, саме южненці  й справедливо пішли на маленьку перерву за переваги в очках – 20:23. У ті хвилини вони й виглядали краще.

 

І все б нічого, якби не одне АЛЕ. І теє АЛЕ недільного дня було у сіро-чорній формі. Певна річ, журналістська етика зобов’язує висловлюватись коректно та об’єктивно. Однак зовсім не будемо ні на кого злитися,  просто проілюструємо всього-навсього два моменти.

 

А) Йде швидка атака «Волиньбаскета», пас у розріз по місцю лівого інсайда і Швагринський вилітає з двох кроків без ведення по діагоналі на кидок. Перед ним суперник, який не стоїть, а РУХАЄТЬСЯ. ЧІТКО БУЛО ВИДНО, що опонент ПЕРЕСТАВЛЯЄ НОГИ в напрямку Дмитра. Наш капітан вдаряється об оборонця й невдало кидає. Свисток. Всі чекають 2 штрафні. Та де там – красномовний жест арбітра демонструє фол у нападі. Тренер Дмитро Чайковський, який перебував в метрі від подій, аж присів від настільки екзотичного рішення.

 

Б) Буквально через кілька секунд йде зональна атака «Хіміка». Швагринський стоїть у своїй трьохсекундній зоні на двох опорних ногах так, наче піонер на ранковій зарядці))). Ну, за дві опорні не зігнуті в колінах ноги – то вже від тренера й так почує  кілька незлих тихих слів. Але зараз не про це.  Стояв собі Дмитро і слухав весну, як тут, наче Пилип з конопель, на нього вилетів суперник, вдарився і (зважаючи на різницю у вазі) відскочив, як горох від стіни. Свисток. Фол Дмитру. ???

Та й узагалі, чогось саме до Швагринського була прикута найбільша увага рефері у першій чверті. Ми з колегами навіть почали підозрювати, що, може, Дмитро колись позичив 200 доларів і не віддає))))))

 

«Ах, лента за лентою, набої подавай…»

Жарти жартами, одна ситуація з тим, настільки вільно і спокійно гості штампували точні тральники не могла не бентежити. Але гравці «Волиньбаскета» пішли на «хід конем» - і собі почали при першій ліпшій нагоді виводити гравця на кидок з-за дуги. Добре, що кидки таки пішли. Нарешті. Причому, пішли вони і в Сотника, і в Шелухи, і в Кобця, і навіть у несправедливо ображеного  Швагринського.  Це дозволило просто-таки феноменально у плані результату відіграти другу чверть -  25:11!!!

 

Гості зовсім не чекали такої хвацькості, тому частенько почали губитися. І дуже в таких моментах істини виділявся волинянин Євген Перевертун. Татуюванням на плечі – само собою, зростом 214 – теж само собою. Однак найбільше – завзятою боротьбою, як кажуть, до останньої краплі крові. Те, наскільки він падав, летів та чіплявся за всі можливі єдиноборства – заслуговує поваги. Така гра завела і партнерів, які, здалося, вже й не відчували суперника. Підсумок третьої чверті тому підтвердження – 23:21 (68:55).

 

…Підкрався непомітно...

Проте у чверті заключній тишком-нишком «Хімік» почав підбиратися. На трибунах залу стало боязко, коли різниця скротилася до трьох очок. А «Волиньбаскет», мов на зло, почав знову, як і напередодні, мазати зі штрафних.

І хтозна  як би та вся феєрія закінчилася, якби не вчасно закинутий трьохочковий Артемом Шелохою.  Тож цього разу в кінцівці лучани не смикнулися і довели матч до перемоги.

Хух, друга перемога, і що трохи гнітить, то це те, що фактично з усіма суперниками волиняни грають на рівних. Тільки ж от на виїзді чомусь 0:2, а вдома поки прикрі 1:1.

 

Орест ГОЛІНДЕРСЬКИЙ, спеціально для "ВолиньSport"

фото: БК "Волиньбаскет-WOG-Університет"

Коментарі

Петьо

Молодці!!! не зазбзділи в кінці. Почуть команда стає на ноги....

Схожі матеріали

26 грудня 2016, 22:10
У Рівному відбувся відбірний етап турніру Winter Basket Battle 3x3 2016, оранізаваний Федерацією Баскетболу України.     Команда із...
16 грудня 2018, 21:53
Завдяки феноменальним показникам капітана Едуарда Федчука наша команда вдруге обіграла господарів у Дніпрі.   Як і в першому матчі,...
16 січня 2016, 16:45
Гандикап у +13 після першого протистояння в Луцьку давав доволі пристойну перевагу БК «Динамо». Гравці ж  БК «Волиньбаскет-WOG»...