"ВолиньБаскет" поб"ється за Кубок України! - ФБУ

Чергове  засідання Ради ФБУ було присвячене обговорюванню формату Кубка України цього сезону.

 

Так, Генеральний секретар Федерації баскетболу України Олександр Ларін на прес-конференції у Києві повідомив:

 

– «З аматорських команд цього сезону жодна не виявила бажання грати в Кубку України. Формат Кубка змінено. Рішенням Ради ФБУ Директорату Чемпіонату України довірено право самостійно сформувати кінцеву формулу змагань. Робочий варіант такий: сім найкращих команд Суперліги за підсумками другого кола і найкраща команда Вищої ліги на поточний момент. У найближчі 10 днів (до Нового року) це буде остаточно оформлено. Приміром, учора під час засідання Ради ФБУ команда «Волиньбаскет-WOG-Університет» висловила бажання брати участь у Кубку України. На початку чемпіонату вони не мали такої змоги, втім, на щастя, у Луцьку покращується ситуація».

 

 

У свою чергу Президент Федерації баскетболу України Олександр Волков додав:

 

- «Ми налаштовані на те, щоб у цей важкий час бути гнучкими, враховувати побажання кожної команди. Тому шукатимемо оптимальний для всіх формат.   Важливо провести в цей важкий час Фінал чотирьох у Києві. Адже завжди ця подія традиційно збирає на трибунах багато глядачів, викликає інтерес преси.

 

Цього сезону це особливо важливо, адже зі зрозумілих причин ми не зможемо провести «Матч усіх зірок», українські команди не грають у Єврокубках, тому ми прагнемо зробити Фінал чотирьох Кубка України ключовою яскравою подією в сезоні. Ми знайшли компромісний варіант, такий, щоб не навантажувати команди довгим турніром і щоб усе пройшло швидко, яскраво та цікаво».

 

Попередньо заплановано, що жеребкування чвертьфіналів Кубка України відбудеться 19 січня. Чвертьфінальні матчі буде зіграно орієнтовно 25 січня та 1 лютого.

 

Додамо, що волинський баскетбольний клуб не лише був господарем фіналу чотирьох Кубка України, а й є володарем цього трофею дворічної давнини.

За матеріалами: http://ukrbasket.net/ufb/2121610191/za-kubok-ukrayiny-borotymutsya-visim...

Схожі матеріали

03 червня 2019, 10:15
Чоловіча збірна України U-18 перемогла команду Домініканської Республіки в стартовому поєдинку чемпіонату світу з баскетболу 3х3 в...
25 грудня 2014, 15:51
Видано нову книгу «Баскетбол України».   Автори – спортивний журналіст Анатолій Волошин і Заслужений майстер спорту, кандидат наук з...
25 жовтня 2018, 11:29
Лучани зустріли гостей по 1/16 фіналу в молодіжно-резервному складі. У стартовому протоколі з різних причин не було Федчука, Глушка,...