«Волиньбаскет-WOG» - «Миколаїв»: IV чверть - що це було?

Саме обласному центру Волині випало останньому бачити дебют рідної команди на домашньому майданчику в Суперлізі Фаворит Спорт. Природно, що й ажіотаж у місті був відповідний – усі з таким нетерпінням чекали на матч між БК «Волиньбаскет-WOG» та МБК «Миколаїв», що перші вболівальники почали збиратися в залі обласної ДЮСШ  ще за годину до його початку.

 

 

Почалася зустріч невеличким ривком господарів (5:0), особливо вирізнявся Віктор Герасимчук. Однак гості доволі швидко призвичаїлись до манери атак лучан, тому становище вирівняли (5:5). Надалі гра стала рівною з більшою кількістю втрат та неточних передач, тому результативність упала. Лучани всі зусилля в ці хвилини спрямували на те, щоб нейтралізувати Олексія Онуфрієва. Навіть проглядалася персональна опіка з боку Євгена Коровякова.

 

 

До середини першої чверті уже спробували відірватися корабели 7:11, 9:13, 11:15. І це при тому, що досвідченого Артема Чемякіна тренер МБК «Миколаїв» відверто беріг на більш пізній період гри. Волиняни будь-що  хотіли рахунок зрівняти, проте поспіх грав із ними злий жарт. Підсумок стартової 10-хвилинки – 18:22.

 

 

Друга чверть почалася для «Волиньбаскета» двома поспіль перехопленнями, однак якщо перший вихід Едуард Федчук реалізував, то під час другого отримав блокшот. Хвилини зо дві цифри на табло вперто трималися 20:22. Та все ж до кінця періоду суперники «розкочегарились» і закінчили половину гри при 36:37.

 

 

Після великої перерви  волиняни активізувались та вийшли вперед 41:37. Плюс гості заробили технічний фол. Але на бойовому настрою підопічних Сергія Кірлана це позначилося мало і вони доволі швидко ситуацію знову зрівняли – 42:41, 47:45.

 

 

У ці хвилини баскетболу було мало – йшла справжня чоловіча боротьба на грані фолу, адже поступатися не хотів ніхто, а тим паче БК «Волиньбаскет-WOG», якого гнали вперед  ущент заповнені трибуни.  Закінчення третьої чверті ознаменувалося жвавою перестрілкою і звершилось  рахунком 58:56.

 

 

У четвертій чверті вкотре комбінаційна гра краще пішла в «Миколаєва» і складалося враження, що саме гості закидають з більшою легкістю. В той час як лучани кожен заліковий пункт буквально вигризали. У такій боротьбі фоли чомусь набирали винятково гравці БК «Волиньбаскет-WOG». Чому? У глядачів теж виникало неодноразово до арбітрів це питання... Бо ж якось дивно виглядало - при жорсткій контактній грі гостьова команда за 8 хвилин не отримала жодного попередження.

 

 

За 3:05 до закінчення основного часу перевага була таки на боці гостей – 71:73. І як не намагалися господарі дістати миколаївців, та це їм не вдалося – 74:78.

 

Схожі матеріали

21 вересня 2015, 09:01
У продовж 25-27 вересня обласний центр Волині прийме доволі масштабний турнір з баскетболу серед ветеранів. Певна річ, йменування...
22 квітня 2015, 17:05
Пройшло півтора року з моменту страшної аварії, в яку потрапила волинська баскетбольна команда.   Дуже повільно, та все-таки молодий...
15 квітня 2015, 13:31
У п"ятницю та суботу представник нашої області у Вищій лізі України з баскетболу БК "Волиньбаскет-ВОГ-Університет" проведе останні...