«ВолиньБаскет» - «Золотой век»: 1-ша серія за Луцьком

Останнім у цьому сезоні домашнім суперником волинян стали кіровоградці – команда, яка достроково забезпечила собі місце в ТОП-4. Виходить, що одні приїхали награвати нові зв’язки та готуватись до фінальних сутичок, а інші – будь-що хотіли феєрично закінчити сезон. І треба визнати, що сама оказія вдалася на всі сто: в залі не було де яблуку впасти, у перервах були не тільки традиційні розіграші піци для хлопчаків, а й запальні танці від черлідерської групи підтримки «DIAMOND STARS».  Ну й сама гра не підкачала: емоції, драматизм, рваний темп та гойдалки – все було до ладу.

 

 

У стартовій 10-хвилинці стало дещо лячно, адже комбінаційні дії краще виходили в гравців «Золотого века». Навіть подумалось, що саме гості швидше виходять на одну хвилю взаєморозуміння, ніж господарі. Та й кидки, особливо дальні, у «Волиньбаскета» спочатку відверто не пішли (19:21).

 

У чверті другій якось розладилось в Кіровограда. На перший погляд можна було подумати, що то елементарно не допрацьовують «золоті», однак якщо розібрати цей відрізок гри більш пристально, то стане зрозуміло, що промахи гостей – результат більш плотнішої опіки господарів.

 

До речі, до честі арбітрів, цю гру вони дозволяли суперникам грати у силовий, подекуди контактний баскетбол, і від цього виграли усі – насамперед дощенту заповнений зал спорткомплексу СНУ! Тому половина протистояння зафіксувала на табло цифри 39:33.

 

Після великої перерви Кіровоград зробив було спробу наздогнати Луцьк, однак підопічні Дмитра Чайковського хоч інколи з величезними труднощами, проте тримали опонентів на відстані 8-11 очок.

 

Щоправда, у четвертій чверті «Золотой век» підібрався геть близько і відрив складав всього два пункти – 63:61. А коли через мить стало 66:67, то тривога глядачів тільки посилилась.  Проте «ВолиньБаскет» знову зібрав усю силу волі в кулак та зробив той вирішальний ривок, який і зробив результат – 80:69.

 

Ху-у-ух, важка п’ятнична  перемога, тепер чекаємо суботньої битви №2.

 

БК "Волиньбаскет-WOG-Університет" - БК "Золотой Век"

80 - 69

(19 - 21 20 - 12 24 - 19 17 - 17)

 

Замість післямови.

Надзвичайно приємно було від стилю підтримки  потужного фан-сектора. А їхня кричала «Слава героям АТО, слава воїнам УПА», здалося, дісталась до найпотаємніших струн душі навіть найчерствіших чоловічиськ, які були в залі.

Уже вкотре «ВолиньSport» акцентує увагу, що за рівнем організації «Волиньбаскет» вийшов на якісно вищий рівень: конкурси, весь зал в банерах партнерів, диктор оголошує спонсорів, нагородження кращого гравця матчу, а цього разу «дісталося» капітану Дмитру Швагринському, якому було вручено приз «MVP сезону 2014/2015 за версією вболівальників». ВІТАЄМО!

Схожі матеріали

23 жовтня 2018, 15:05
У найближчих матчах відбору КМ-2019 збірна України отримає нове посилення - команду поповнить форвард ізраїльського "Бней Герцлія"...
06 лютого 2015, 14:00
Цієї суботи та неділі волинський баскетбольний клуб тур пропускає, і, якщо можна так висловитись, виступає в ролі глядача.  ...
17 квітня 2014, 10:36
Регулярний чемпіонат № клуб В/П очки 1. Кіровоград 18/3 39 2. Авантаж - Політехнік 17/5 39 3. СоюзБаскетУголь 18/2 38 4. БК «Хімік»-2...