Як “Дніпро” і “Будівельник” єврокубки покидали

Завершили свої виступи дві з трьох українських команд. Слідом за київським колективом, не змогли пройти перший раунд змагань і команда з Дніпра. Хоча ці поразки можна назвати різними.

 

 

Будівельник 53-60 Цмокі-Мінск

(перша гра Цмокі-Мінск 69-64 Будівельник)

 

Після поразки у першому поєдинку з різницею у 5 очок, киянам потрібно було з самого початку матчу йти вперед, щоб не відкладати долю матчу на потім. Цього зробити не вдалось, гра була рівною, навіть з невеликою перевагою гостей. Катастрофічно низький процент влучання дальніх спроб не дозволив відірватись від суперника більше ніж на 4 пункти. Та й цю невелику перевагу гравці Цмокі швидко відігравали. Не вдавалось швидко перейти від оборони до нападу, що значно ускладнювало гру. Ставка на центрових не спрацювала. Гості грамотно захищались під кільцем, не даючи Анісімову та Брістолу можливості для легкого кидка чи проходу.

 

 

Знову не показали найкращої гри легіонери Будівельника. Що Філдс, що Дугат не змогли завести партнерів у потрібний момент, тим самим не вселяючи впевненості в українських гравців, серед яких варто виділити Крутоуса та Отверченка. Брістол у цьому матчі запам’ятався лише підбираннями та блок-шотами. Анісімов був одним з кращих гравців на майданчику, але у вирішальні моменти гри кудись зникла його холоднокровність, а з цим і результативність.

 

Доля матчу вирішилась у заключні 5 хвилин. І коли Будівельнику треба було швидко атакувати, і вдало захищатись – виходило навпаки. На атаку гладіатори витрачали по 20 секунд, при цьому завершуючи її як правило невдалим кидком. У захисті ж не встигали за швидким Адамовічем, який своїми проходами не залишив шансів українській команді на перемогу.

 

 

Як наслідок, і в матчі-відповіді Будівельник зазнав поразки, а Цмокі-Мінск проходить у наступний раунд, де зіграє із французьким Нантером. Зіграє п’ятий і шостий поєдинки за останні 13 днів!

 

Дніпро” 67-83 “Бюйюкчекмекдже

(перша гра “Бюйюкчекмекдже” 88-89 “Дніпро”)

 

Навіть після сенсаційної перемоги в першому матчі, фаворитом всього протистояння вважали саме команду з Туреччини. Це й не дивно, у складі гостей грають одразу 7 легіонерів, які мають досвід виступів у сильних європейських командах. Щоправда, в Україну приїхали не всі. Але й з цими виконавцями склад “Бюйюкчекмекдже” виглядав солідніше повністю українського складу “Дніпра”.

 

Уже з самого старту стало зрозуміло, що поразка в першому турі стала для турецької команди холодним душем. Вони вийшли заведеними та вмотивованими, не маючи бажання покидати турнір уже в першому раунді. У Дніпра ж знову з гри випало декілька ключових гравців. Ревзін та Закурдаєв, які вийшли у стартовому складі, на двох набрали аж одне очко. Значно продуктивніше у гру увійшли Мішула та Глебов, які розпочинали матч на лаві запасних.

 

 

Гості вміло використовували перевагу у габаритах, часто забираючи підбирання, які здавалось, ніяк не могли виграти. І ставалось це переважно у найвідповідальніші моменти. На останню чверть команди виходили за рахунку 55-63, і ще була надія на перемогу. Але поховав її… Влад Молдовану. Саме він своїми дальніми попаданнями не дозволив Мішулі і Ко наздогнати суперника. Саме він своїми вдалими діями у захисті заклав фундамент для розгромної перемоги своєї команди.

 

В кінцівці навіть трибуни не змогли завести дніпрян. Занадто великою була відстань між командами, занадто багато сил було витрачено до цього. І хоча такого результату можна було уникнути, та програні підбирання на своєму кільці, швидкі легіонери суперника та неточні дальні кидки в кінці підсумували рахунок 67-83 на табло. А з цим і той факт, що слідом за Будівельником без єврокубків залишився і Дніпро.

 

Останнім представником України у Кубку Європи Фіба є южненський Хімік. Його суперником у наступному раунді стане ще одна турецька команда – Істанбул”.

Дмитро Андрухів

Схожі матеріали

28 лютого 2018, 15:00
Український форвард команди NCAA Східний Вашингтон Богдан Близнюк прокоментував своє досягнення, а також поділився очікуваннями від...
12 листопада 2019, 19:24
Володимир Шевчук посів високе четверте місце у рейтингу кращих гравців баскетболу 3х3 у своїй віковій категорії. Про це пише ФБУ,...
27 травня 2019, 19:42
Гравець баскетбольного клубу «Старий Луцьк Університет» Володимир Шевчук став переможцем міжнародного турніру 3x3 Central Europe Tour...