Чемпіонат Волині збере рекордну кількість команд

Доволі приємна новина надійшла з Федерації футболу Волині. У конференц-залі стадіону «Авангард»  відбулося розширене засідання Комітету з проведення змагань ФФВ, на якому розглядались питання організації та проведення Чемпіонату та ДЮФЛ Волині сезону-2016/2017.

 

Так-от, вперше з 2011 року є така ймовірність, що кількість учасників обласної першості становитиме 18 колективів (з дублерами(!). Нагадаємо, що в згаданому 2011-му було 17 команд (вища та перші ліги, 7+10).

 

Цьогорічний же чемпіонат на ліги ділити не стали, а от на дві підгрупи за відносно географічним принципом – так. Востаннє така система розіграшів була ще коли флагманами волинського футболу були цуманський «Явір» та луцькі «Енко», а згодом й «Троянда-Експрес».

 

Щоправда, суть розіграшу полягатиме в тому, що по 5 кращих пройдуть до наступного турніру зі збереженням очок, взятих між собою. В наступному раунді гратимуть лише з клубами іншої підгрупи.

 

Гадаємо, не варто перелічувати переваги такої кількості команд з точку зору інтриги, адже тут виграють як уболівальники від кількості домашніх ігор, так і футболісти від кількості преміальних.

 

Остаточний склад та кількість учасників стане зрозумілим під час жеребкування Чемпіонату Волині сезону-2016/2017, яке відбудеться 16 серпня.

Схожі матеріали

14 березня 2018, 09:03
Ще не встигли вщухнути емоції після першого турніру із FIFA-18, як  луцький "Хештег бар" (#BAR) оголосив набір на другі змагання – «1/...
16 жовтня 2019, 09:24
Вже сьогодні на волинських вболівальників очікує луцьке дербі: в рамках чемпіонату Волині ЛСТМ №536 на своєму полі прийме «Вотранс...
10 вересня 2020, 14:11
Черговий тур Ліги Учасників АТО був наповнений несподіванками. Після певних рішень КДК федерації футболу учасників АТО команда "Волинь...