ДЮФК «Адреналін» запрошує до своєї дружної родини

Що може бути більш хвилюючим та водночас прекрасним, аніж бачити як власна дитина робить перші кроки в житті, перші потуги у спорті чи перші намагання щось створити  власними руками. І бути в такі миттєвості поруч – то, либонь, найбільше батьківське щастя.

 

Спостереження за поведінкою дітлахів допомагають виявити їхні таланти, вміння й зацікавлення. От саме з метою виявлення майбутніх зірок та зірочок великого футболу чи, можливо, футзалу, керівництво та тренерський склад ДЮФК «Адреналін» розпочали активний набір хлопчиків 2009-2010 років народження у футбольну секцію.

 

 

Вже перші тренування у цій новоствореній віковій категорії, яку вестимуть Олександр Володимирович Слабецький та Олександр Костянтинович Лисенко, показали, що навіть у такому ранньому віці діти демонструють доволі велике бажання та любов до гри мільйонів. Відтак, залишається тільки вдало розвивати та перетворювати те бажання у майстерність.

 

Тренування ж проходить у формі естафети й гри, тому переважна більшість хлопчаків з великим запалом виконують вправи з початкових азів дриблінгу, пасу, бігу, ударів по воротах, зупинки й набивання м’яча. Про психологію й казати не доводиться, адже тренер мусить відшукати ключик до потаємних куточків душі дитини. І надзвичайно вразило те, що попри новий набір групи, Олександр Лисенко та Олександр Слабецький знають кожного свого підопічного по імені. А як хтось із п’ятирічних футболістів бува засумував чи заплакав, то кілька доброзичливих слів від тренера і диво – маленький «Мессі» знову у грі.

 

Ну, а закінчення тренування дружнім плесканням долонь а-ля «дай п’ять» між наставниками та підопічними – то відображення ставлення до дітей в ДЮФК «Адреналін» загалом.

 

В ідеалі у віковій категорії 2009-2010 рр.н. планується сформувати дві групи по 22-25 чоловік. Тому набір та перегляд для всіх охочих триватиме впродовж усього літа.

 

Як розповів «ВолиньСпорту» спортивний директор клубу Олександр Слабецький, набір хлопчиків 2009-2010 років народження – дуже хороша подія.

«Ці маленькі футболісти роблять перші кроки у своєму футбольному житті, - зауважив Олександр Володимирович. – Можливо, серед них і засяє футбольна зірка. В нашому клубі вони не лише здобувають футбольну майстерність, але стають справжніми чоловіками та гідними людьми, бо саме такі якості наші тренери прагнуть прививати діткам.

 

Тренування проходять: у теплу пору року – на штучному футбольному полі 5-го покоління по вулиці Чорновола, 3-а, а в холодну – на майданчику спортивно-розважального комплексу «Adrenalin City».

 

Разом із тим, ми взялися спільно з клубом «Денді» відновити футбольне поле «Піонер», що в обласному центрі. Це крім того, що маємо доволі якісні поля в селах Підгайці та Лище.

Словом, тільки грати, тож, майбутні чемпіони, ми чекаємо на вас!».

 

 

Коментарі

sss

Ніколи не довіряю коментарям чуждих людей але статистика показує що учні цієї школи грають в донецькому Шахтарі. Це показник

blohin-ne fizruk

Приємно що у нас на Волині,є такий клуб який дійсно займається вихованням своїх талантів ,респект !
Успіху у нелегкій праці тренерам!

Петьо

Класна школа де ніколи тренера не обіжають дітей. Тому похресники з нетерпінням біжать на треню

Схожі матеріали

18 січня 2019, 15:11
Із 25 по 27 січня 2019 року в "Адреналін Сіті" відбудеться міжнародний дитячий футбольний турнір "Adrenalin Junior Cup 2019", -...
02 липня 2019, 15:13
Проти колишнього капітана збірної України, ексгравця донецького «Шахтаря» і мюнхенської «Баварії», уродженця Луцька Анатолія Тимощука ...
17 серпня 2015, 12:36
Черговий тур в обласній першості серед сільських футбольних колективів ФСТ "Колос" ледве не подарував сенсацій. Так, зокрема, в групі...