Коронавірус змінив футбольні правила. Офіційно

Правління Міжнародної футбольної асоціації (IFAB) погодилася змінити правила гри у футбол  з метою захисту здоров'я гравця у зв'язку з пандемією коронавірусу COVID-19. Рішення ухвалено на основі пропозиції Міжнародної федерації футболу (ФІФА).

 

До правил внесено тимчасову поправку про 5 замін під час матчу.

 

"Однак, щоб уникнути збоїв в грі, кожна команда матиме тільки три можливості для заміни; заміни також можуть бути зроблені в перерві", - йдеться у заяві IFAB.

 

Зміна стосується змагань, які або почалися, або планують рестартувати, але вони мають бути завершені до 31 грудня 2020 року.

 

Тимчасова поправка набуває чинності негайно, і була зроблена, оскільки матчі можуть бути зіграні в стислий період в різних погодних умовах, які можуть вплинути на добробут гравця. 

 

Рішення про те, чи слід застосовувати цю тимчасову поправку, залишається на розсуд кожного окремого організатора змагання, в той час як IFAB і ФІФА на більш пізньому етапі визначать, чи потрібно продовжувати цю тимчасову поправку (наприклад, для змагань, які повинні бути завершені в 2021 році).

 

Також ухвалено рішення щодо відеоповторів. У змаганнях,, в яких впроваджена система відео помічника судді (VAR) дозволяється припинити його використання після перезапуску на розсуд кожного окремого організатора змагання. Однак там, де використовується VAR, всі аспекти правил гри і, відповідно, протоколу VAR залишаться в силі.

 

У підсумку:

Кожній команді буде дозволено використовувати не більше п'яти замін.

Щоб зменшити зрив в матчі, кожна команда матиме максимум три можливості зробити заміни під час гри; заміни також можуть бути зроблені в перерві.

Якщо обидві команди роблять заміну одночасно, це вважається однією з трьох можливостей для кожної команди.

Невикористані заміни і можливості переносяться в додатковий час.

Там, де правила змагань допускають додаткову заміну в додатковий час, у кожної команди буде одна додаткова можливість заміни; заміни також можуть бути зроблені до початку додаткового часу і в перерві в додатковий час. 

Схожі матеріали

21 квітня 2019, 20:57
Чергові матчі в рамках чемпіонату України серед команд Першої ліги ДЮФЛУ луцький клуб проводив проти команд «Полісся».   Віковій групі...
18 квітня 2014, 13:59
Нігерієць Міхель Бабатунде, перейшовши наприкінці літа до «Волині», швидко став своїм хлопцем у Луцьку. З ним фотографуються,...
09 травня 2019, 09:27
У польському містечку Ритро відбувся потужний відбірний турнір у віковій категорії U-10.   Луцька «Волинь» на одному диханні пройшла...