На Світязі відбувся турнір з пляжного футболу

У селі Світязь на центральному пляжі завершились триденні змагання з пляжного футболу на «Кубок Світязя», присвячені пам’яті відомого футболіста Адальберта Корпоная, першого президента Асоціації пляжного футболу Волині. Про це  пише «Район. Шацьк».

 

Десять команд з Волині у запеклих сутичках змагалися за право стати володарями кубка. Три дні неабиякої боротьби на піску, жорстка та насичена влучними голами, промахами бомбардирів та упійманими воротарями м’ячами гра, що супроводжувалася пекучим сонцем, дала глядачам неабиякі враження. Підтримувати улюблені команди відпочивальники, котрі не залишились байдужими до спортивного дійства на піщаному стадіоні.

 

На жаль, двом командам з Шацького району – «Патріот» із с.Піща та «Нестер-Хаус» (збірна району) не вдалося вийти у фінал, «напоровшись» на неабиякий спротив ковельських футболістів: «Патріот» програв «ВМПУ», а «Нестер-Хаус» не витримали натиску «Сантехбуду». Хоча шацькі футболісти показали справді хорошу гру, на яку варто було прийти.

 

У результаті у фіналі зіткнулися дві команди з Ковеля: «ВПМУ» та «Сантехбуд». У запеклій боротьбі білі «Сантехбудівці» (хоч і важко хлопцям було сконцентруватися та після 15 хвилин перерви і одразу відбігати на полі другу гру) виявилися більш вправними та впевненими у своїй майстерності, таки підтвердили своє право стати володарями «Кубка Світязя», залишивши за крок до перемоги своїх суперників у синій формі.

 

Визначили кращого гравця змагань. Ним став Олександр Портянко («ВПМУ»), кращим бомбардиром став Олександр Ліщук із «Сантехбуду». Переможці отримали кубок, медалі та грошові призи від спонсорів змагань.

 

 

Схожі матеріали

06 вересня 2015, 09:27
На оновленому спорткомплексі Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, яке віднині носитиме йменування "Спортивне ядро",...
16 жовтня 2014, 10:17
На стадіоні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся фінальний матч Кубка міста Луцька з футболу...
05 листопада 2015, 08:13
У Ковелі знову провели турнір, який йменувався Першим осіннім фестивалем футболу "Кубок НТК"Тайм". Цього разу триденні баталії на...