У Луцьку відбувся фестиваль футболу ДЮФК «Адреналін»

Фантастичне свято дитячого футболу сьогодні,

27 серпня, було на вулиці Чорновола, що в

обласному центрі Волині.

 

 

Саме там організували Перший внутрішній

турнір «Кубок ФК «Адреналін». Із назви зрозуміло,

що ініціатором змагань є однойменний

дитячо-юнацький футбольний клуб.

 

 

 

Три кубки-красені та комплекти медалей  розіграло аж вісім різновікових команд 2006-2009 років народження. Для вирівнювання шансів суперників положенням турніру була передбачена фора для менших гравців (1 рік = 1 гол). Тобто команди «Адреналін-07» та «Адреналін-09» виходили на майданчик за стартового рахунку 0:2.

 

 

Що почалося відразу у першому матчі (а надалі й у всіх) – важко передати всіма доступними лексичними засобами. Меншенькі за будь-яку ціну намагалися довести собі, тренерам, батькам та численним глядачам, що вони не поступаються старшим колегам по цеху. Словом, викладалися на всі сто.

 

 

Тому присутні на іграх стали свідками шикарних підкатів, непоступливої боротьби корпусами, разючих контратак, шикарних сейвів юних воротарів (а інколи й навпаки) та доволі потужних і точних ударів у дев’ятку. Усі вдалі дії маленьких футболістів супроводжувалися оваціями трибун, а помилки – підбадьорюваннями тренерів і батьків.

 

 

А яка інтрига була у вирішальних двобоях! У «бронзовому» фіналі зійшлися колективи «Адреналін-2009-1» і «Адреналін-2008-1». Запекла боротьба від стартового свистка й до кінця подарувала результативну нічию 1:1, однак фора в один гол зробила третіми призерами турніру хлопчаків 2009 року народження.

 

 

Фінал видався ще більш напруженим. Попри виплеск емоцій і намагання кожного з опонентів схилити шальки терезів на свою користь, командам «Адреналін-2006-1» і «Адреналін-2007-1» не вдалося розмочити рахунок. Але знову ж таки фора через різницю у віці зробила тріумфатором Першого внутрішнього «Кубка ФК «Адреналін» юнаків 2007 року народження наставника Василя Войтовича. Для довідки,  Василь Петрович є першим тренером В'ячеслава Шевчука – гравця збірної України та донецького «Шахтаря», багаторазового чемпіона та володаря Кубка України, володаря Кубка УЕФА.

 

 

Тож свято вдалося – гравці побачили куди їм зростати, тренерський штаб занотував результати та зробить із них висновки, а батьки вкотре насолодилися грою своїх дітлахів. Закінчилося ж усе поїданням смачнючого торта «Адреналін». Було класно!

 

Схожі матеріали

13 червня 2017, 16:08
Набирає обертів чергова першість області  ВФСТ "Колос".  Так, в іграх третього туру  за програмою сільських спортивних ігор Волині...
21 жовтня 2018, 17:16
У селищі Люблинець відбувся турнір з футболу серед ветеранів 40 років і старших.  Про це повідомляють у відділі молоді, фізичної...
12 квітня 2018, 13:24
Обидві волинські команди таки зійшли на п’єдестал пошани міжобласного турніру імені професора Завацького.   Змагання відбувалися на...