У селі біля Луцька відкриють футбольну академію

У Липинській громаді відбулася зустріч голови громади Богдана Гусака, учасників футбольного клубу "Липини", місцевих депутатів, членів Молодіжної ради, футболістів Артема Федецького та Олега Герасим'юка, освітянина, ексректора СНУ імені Лесі Українки Ігоря Коцана.

 

23 травня вони обговорили питання майбутнього спортивного майданчика, про що йдеться на сайті t1.ua.

 

Гості були приємно враженні футбольними полями, які облаштувала громада. Зокрема, відзначили вигідне розташування комплексу та його потенціал у проведенні масштабних спортивних турнірів державного та міжнародного рівнів у майбутньому. 

 

Учасники вирішили облаштувати велике футбольне поле з штучним покриттям, яке зможе слугувати весь рік для підтримки спорту в селі та відкрити на базі нової спортивної споруди Футбольну академію.

 

Тому найближчим часом почнуть розробку проектно-кошторисної документації на будівництво поля з штучним покриттям та будівлі, в якій на першому поверсі розташують приміщення для спортивного інвентаря, роздягальні, душові, а на другому поверсі — тренажерний зал та приміщення для секцій та гуртків.

 

А допомагати Липинській громаді в реалізації масштабного проекту будуть Артем Федецький та Олег Герасим'юк, які залучать свої зв'язки у спортивному світі для пошуку тренерів та фахівців з облаштування спортивних баз. 

Схожі матеріали

20 грудня 2014, 22:58
Цю компанію сміливо можна вважати «інтернаціональною», адже вона була найбільш гостьовою. Поміркуйте самі – на турнір заявилися хлопці...
24 березня 2021, 18:52
19 березня 2021 року, відбулася Звітна Конференція Асоціації Футболу Волині. - про це АФВ повідомили на своїй сторінці у фейсбук.   На...
27 червня 2020, 11:27
УЄФА оприлюднив оновлений календар поєдинків у Лізі націй-2020/2021. В ньому змінені дати матчів збірної України.   У групі А4, де...