У селі біля Луцька відкриють футбольну академію

У Липинській громаді відбулася зустріч голови громади Богдана Гусака, учасників футбольного клубу "Липини", місцевих депутатів, членів Молодіжної ради, футболістів Артема Федецького та Олега Герасим'юка, освітянина, ексректора СНУ імені Лесі Українки Ігоря Коцана.

 

23 травня вони обговорили питання майбутнього спортивного майданчика, про що йдеться на сайті t1.ua.

 

Гості були приємно враженні футбольними полями, які облаштувала громада. Зокрема, відзначили вигідне розташування комплексу та його потенціал у проведенні масштабних спортивних турнірів державного та міжнародного рівнів у майбутньому. 

 

Учасники вирішили облаштувати велике футбольне поле з штучним покриттям, яке зможе слугувати весь рік для підтримки спорту в селі та відкрити на базі нової спортивної споруди Футбольну академію.

 

Тому найближчим часом почнуть розробку проектно-кошторисної документації на будівництво поля з штучним покриттям та будівлі, в якій на першому поверсі розташують приміщення для спортивного інвентаря, роздягальні, душові, а на другому поверсі — тренажерний зал та приміщення для секцій та гуртків.

 

А допомагати Липинській громаді в реалізації масштабного проекту будуть Артем Федецький та Олег Герасим'юк, які залучать свої зв'язки у спортивному світі для пошуку тренерів та фахівців з облаштування спортивних баз. 

Схожі матеріали

01 червня 2014, 21:59
Субота й неділя були явно не найбільш сприятливими днями для футболу в кліматичному сенсі: постійні зливи, вітрюган та проливні...
13 серпня 2019, 16:20
Десятий тур чемпіонату Луцького району запам’ятається вболівальникам непростою перемогою «Олімпії», після якої вона посідає другу...
27 серпня 2019, 20:05
В боротьбі за Суперкубок Волині з футболу-2019 зійдуться дві луцькі команди «Вотранс» та Луцьксантехмонтаж №536.   Матч відбудеться 28...