Відразу шість команд змагаються за прохід у вищу лігу

Після 9 турів чемпіонату Луцького району уже можна зробити певні проміжні висновки. І нехай до перерви ще один ігровий вікенд, уже зараз зрозумілими стала група лідерів, добротна група з 6 колективів на кілька на путівок до вищої ліги та явні аутсайдери, які ще зібратися не завжди можуть. На жаль. На жаль для всього футболу району.

 

Чомусь «щастить» на неприїзди суперників клубу «Акцент» з Княгининка, що приймає опонентів на стадіоні мікрорайону Вересневе Луцька. Тут або візаві бояться «червоних», тож і не бачать шансів, або справді збіг та незмога зібрати необхідну кількість. Але незрозумілим залишається одне – якщо хлопці таки заявили колектив на змагання, то пограти на такому газоні є чудовим досвідом.  Але залишимо неявку Сьомаків на їхню ж совість, а «Акценту» побажаємо, щоб подібних інцидентів більше не було, а команда й надалі демонструвала якісний футбол.

 

Оскільки гру «Гіркої Полонки» з ОТГ було перенесено, то їхні конкуренти скористалися можливістю обійти збірну Підгайцівської громади. Разом із Княгининком це зробив і «Забороль», який повністю контролював виїзну гру з «Хавестом», що мав певні проблеми зі складом. Заборольці впевнено здобули три пункти – 2:4.

 

Лідер «Боратин» на класі обіграв у гостях «Вілію» 0:4, а угринівська «Волинь» удома розгромила «Воротнів» 6:0.

 

Арена «Біла корова» традиційно побачила багато голів, цього разу результативність потішила прихильників колективу з Горохівщини, бо ж «Мар’янівка» переграла «Україну» 5:3.

 

Грою згаяних нагод, а також битвою сусідів можна назвати зустріч у Торчині, де тамтешній клуб приймав «Піддубці». Шалений гол Тараса Супрунця став єдиним і переможним для гостей, хоч нагод мали торбу, що господарі, що гості.

 

Коршовець – Боратин – 0:4

Хавест – Забороль – 2:4

Акцент – Альянс - +:-

Торчин – Піддубці – 0:1

Угринів – Воротнів – 6:0

Мар’янівка – Баїв – 5:3

 

Команда                            І      О

Боратин                            9     25

Акцент                              9     21

Забороль                        9     19

ОТГ                                   8     18

Хавест                             9     14

Угринів                            8      13

Піддубці                          9      13

Торчин                            9      13

Мар’янівка                      9      13

Вілія                                9       12

Баїв                                 9        6

Гірка Полонка                 8        4

Воротнів                         9       3

Сьомаки                          8      0

 

Схожі матеріали

05 січня 2015, 13:41
Найкращий бомбардир поточного чемпіонату України Ерік Бікфалві може змінити "Волинь" на "Шахтар".   Ерік Бікфалві, який так і не...
23 квітня 2020, 11:58
Після закінчення першої половини чемпіонату луцька «Волинь» іде другою в турнірній таблиці Першої ліги і є одним з найголовніших...
20 травня 2020, 11:20
20 травня 2009-го року донецький "Шахтар" виграв перший європейський трофей. Донеччани у фіналі Кубка УЄФА (сьогодні Ліга Європи)...