І знову Ковель! Підсумки Новорічного турніру-2018

Попри скептичні закиди, черговий Новорічний турнір пройшов на рівні, і доказ тому – вщент забиті трибуни сидячих та стоячих місць у залі обласної ДЮСШ. Так, цього разу було  менше як зірок-футболістів, так і професійних футзалістів, але напруга, інтрига та вир боротьби від цього не зменшилися.

 

Із першого квартету до півфіналу пробилися «Волиньагротех» та «Вокар-Ковель» (за бортом залишилися «Волиньтабак» і ЛСТМ), а з другої групи найсильнішими виявилися «Вотранс» та «Любарт», які вибили WEST й «Ісіду».

 

У першій 1/2-ій «Волиньагротех» якось на диво легко розібрався з новачком «Любартом» (7:0). А от у зустрічі за другу путівку між «Вотрансом» та «Вокар-Ковелем» була справжня битва. Практично рівна боротьба, заруба на кожному квадратному метрі таки вивела у фінал ковельчан (0:2).

 

У грі за ІІІ місце зійшлися представники однієї групи. До честі «Любарта» всю гру вони давали бій. Програючи 1:0 у першій половині, перетерпівши ряд моментів, Олександр Лисенко і компанія таки змогли зрівняти у таймі другому – 1:1. Ще представники Другої ліги України могли вийти вперед, але відмінно у рамці діяв Роман Перлов, який продемонстрував класну реакцію. До слова, дуже класно у ролі стовпа грав Артем Федецький.

 

Коли здалося, що все може закінчитися післяматчевими пенальті, «Вотранс» провів разючу атаку, а потім іще одну. 3:1 – і бронзовий кубок у «синьо-червоних». Відзначаємо дуже прогресуючу гру «Любарта» - гарно задумані комбінації, хороші переміщення, удари різного калібру, і з бойовими якостями все в порядку. Якщо команда буде показувати таку гру на всеукраїнській арені, то все  в неї буде гаразд.

 

У вирішальному протистоянні «Вокар» відразу взявся плести мереживо навколо воріт «Волиньагротеха». Проте й «жовто-зелено-сині» намагалися за першої ліпшої нагоди побігти у контру. Воротарі по кілька разів вступили в гру, й ситуація дещо заспокоїлася. Але тут несподівано Ковелю вдалася атака, в якій круглого фактично завели у сітку – 1:0. Другий гол взагалі підірвав трибуни ОДЮСШ – потужний удар по діагоналі верхом поцілував штангу та влетів у ціль (2:0).

 

Ніяк не можна сказати, що «Агротех» змирився. Зовсім ні – лучани летіли вперед, почали з п’ятим польовим, нанесли тьму тьмущу небезпечних ударів! Але це був не їхній вечір – раз чи два ковельчан рятував каркас воріт, а шість смертельних сейвів довели, що Дмитро Дувакін продовжує бути №1 у волинському футзалі.

 

Загалом «Вокар» укотре постав монолітним залізо-бетонним колективом, де Данилюк, Мороз, Кашуба, Романчуки, Кузьмич й компанія чітко знали свої функції. Кінцеві 4:1 – і чемпіонство повертається до Ковеля.

Фото: Олександр Зелінський

Схожі матеріали

30 липня 2018, 06:31
Упродовж липня на спортивному майданчику Ківерець тривали справжні міні-футбольні пристрасті, адже разом із дорослими змагалися й...
13 грудня 2017, 10:49
Наступний матч Вищої ліги України для луцького футзального клубу вже є особливим. Насамперед, гра відбудеться в неділю, тож треба...
06 грудня 2021, 13:49
Гра завершилася з рахунком 22:2. Початок матчу був за лучанками. Красивим м'ячем відзначилася Юлія Худякова. Вона завдала технічного...