"Коляда" прописалася в Любешові, Горохові та Острожці

5 січня 2019 року в луцькому комплексі "Адреналін СІТІ" відбувся фестиваль з міні-футболу серед аматорських команд "Різдвяна коляда-2019" в рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів в зимовий період "Спортивна зима".

 


Боротьба у групах закрутилася така, що фаворити ледве посідали треті місця, а ті, хто сподівався бути аби не четвертим, несподівано ті підгрупи вигравав.

 

На те він і різдвяний турнір, щоб траплялися дива. Часто вирішальні матчі завершувалися пробиттям післяматчевих 6-метрових.

 

Таким чином, Кубок Діда Мороза виборола команда ФК "Прип‘ять" (Любешів), Кубок Сніговика - МФК "Гранітбуд Екслюзив" (Горохів), Кубок Снігурочки - "Камаз-Агро" (Острожець).

 


Такожу  рамках турніру працівники ВОЦФЗН «Спорт для всіх» проведи Всеукраїнську інформаційно-пропагандистську акцію «Червона картка - Реальність починається з тебе!»

 

 

 

 

Схожі матеріали

30 грудня 2018, 12:20
5 січня АМФВ традиційно буде розіграно три кубки Різдвяної коляди.   Цьогоріч за Кубки Діда Мороза, Снігурочки та Сніговика...
27 серпня 2019, 12:37
Рекордсмен за кількістю матчів у складі збірної України лучанин Анатолій Тимощук буде виступати за футзальний клуб «АЖІО» з Санкт-...
07 лютого 2022, 11:11
У перенесеній грі першого туру чемпіонату України з футзалу серед жінок луцький "Легіон-Університет" знову зустрічався з командою "...