"Коляда" прописалася в Любешові, Горохові та Острожці

5 січня 2019 року в луцькому комплексі "Адреналін СІТІ" відбувся фестиваль з міні-футболу серед аматорських команд "Різдвяна коляда-2019" в рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів в зимовий період "Спортивна зима".

 


Боротьба у групах закрутилася така, що фаворити ледве посідали треті місця, а ті, хто сподівався бути аби не четвертим, несподівано ті підгрупи вигравав.

 

На те він і різдвяний турнір, щоб траплялися дива. Часто вирішальні матчі завершувалися пробиттям післяматчевих 6-метрових.

 

Таким чином, Кубок Діда Мороза виборола команда ФК "Прип‘ять" (Любешів), Кубок Сніговика - МФК "Гранітбуд Екслюзив" (Горохів), Кубок Снігурочки - "Камаз-Агро" (Острожець).

 


Такожу  рамках турніру працівники ВОЦФЗН «Спорт для всіх» проведи Всеукраїнську інформаційно-пропагандистську акцію «Червона картка - Реальність починається з тебе!»

 

 

 

 

Схожі матеріали

29 листопада 2018, 20:23
Із 1 грудня 2018 року до 28 квітня 2019 року триватиме Дитяча футзальна ліга Луцька. Відбуватимуться змагання в СК «Арена Спорт», –...
27 січня 2017, 13:04
У Будинку футболу відбувся семінар ФІФА для арбітрів Екстра-ліги з футзалу, організований Федерацією футболу України спільно з...
12 листопада 2018, 21:41
Колектив Асоціації дворового футболу 5х5 збирає любителів футболу для участі у "Кубку Друзів".   Захід є благодійний та спрямований на...