У Луцьку відбувся ХІ турнір з міні-футболу серед ветеранів

Минулими вихідними, 12-13 грудня, у Луцьку відбувся ХІ турнір з міні-футболу серед ветеранів «Дружба без кордонів 2020». У ньому взяли участь чоловіки віком 40 років і старші.

 

Йдеться на сайті Тільки разом Луцьк.

 

Футзальні змагання, які стали вже традиційними, проходили в спортивному залі Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

 

 

Захід організували Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Федерація футболу міста Луцька за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

 

Зі слів голови Федерації футболу міста Луцька Василя Кохановського, у попередні роки такі турніри були міжнародними, на них приїздили навіть команди з інших країн. Проте нині через карантинні обмеження у турнірі взяли участь в основному волинські команди та футболісти зі Львова.

 

За підсумками дводенного турніру першість здобула АФК «Володимир», друге місце – у ФК «Володимирівка», третє – у ФК «Ветеран-Лучеськ», четверте – у ФК «Львів».

 

Кращим захисником визнали Олександра Антонюка («Володимир»), кращим бомбардиром – Романа Волоха («Володимир»), кращим нападником – Василя Сачка («Ветеран-Лучеськ»), кращим воротарем – Назар Савич («Львів»).

Схожі матеріали

08 січня 2019, 18:49
З 9 по 11 січня футбольний  клуб   ”Адреналін” проводитиме  традиційний  міжнародний дитячий  турнір  із футболу.   Цього  року ...
14 березня 2018, 17:27
Наше видання вже повідомляло, що обласні сільські спортивні ігри Волині-2018 стартували змаганнями з волейболу та гирьового спорту...
03 березня 2018, 08:49
У лютому в поліському райцентрі вперше пройшов турнір під егідою АДФВ (Асоціація дворового футболу Волині), де команди виборювали три...