Волиняни Піддубний та Новак - у збірній туру Екстра-ліги України

Асоціація футзалу України за підсумками чергового ігрового тижня оприлюднила "Символічну збірну туру". В кожній із топ-четвірок є по одному представнику МФК "Кардинал-Рівне" - це Сергій Піддубний та Богдан Новак. Більше того, на думку експертів та журналістів АФУ саме керманич рівнян Сергій Піддубний цього тижня найкраще справився зі своїми обов'язками і очолив тренерський місток символічної збірної.

 

 

 

Символічна збірна, яка буде представлена Вам цього тижня, є досить цікавою. Адже один матч взагалі не приніс нам забитих м’ячів, в іншому – повний розгром, і у двох протистояннях ми спостерігали напружену боротьбу до останньої секунди.

 

 

Традиційно, першими в нашій збірній представлені голкіпери. Цікаво, що фактично усі журналісти, які переглядали матчі Екстра-ліги, віддали свої голоси за голкіперів, що зуміли зберегти свої ворота у недоторканості, граючи один проти одного. Це перший такий випадок в історії формування нашої збірної! Вітаємо на «посту №1» Богдана Тимощука зі «Спортлідера+» та Андрія Мельника з «Титан-Зорі».

 

 

Серед гравців першої четвірки відзначаємо двох представників «Локомотиву» - Євгена Рогачова та Петра Шотурму. І хоча потрапити до збірної цього туру було не складно, та знижувати оцінку досягнень гравців за легке завдання ми, як і вчителі в шкільні часи, не будемо. Компанію на паркеті залізничникам складуть Сергій Піддубний з «Кардиналу-Рівне» (вирішальний гол + дві гольові передачі зі стандартів) та 17-річний Артем Мороховець, автор вирішального голу у ворота «Продексіма».

 

 

Як ми відмічали у минулому огляді збірної, єдиним тренером, який не потрапляв до технічної зони нашої символічної команди, був Сергій Піддубний. І ось він отримав цей шанс завдяки перемозі над «Ураганом». Таким чином, маємо ситуацію, у якій дев’ять турів першого кола нашу збірну очолювало дев’ять різних тренерів. Цікаво? Далі буде ще цікавіше!

 

Голкіпери: Богдан Тимощук (4), Андрій Мельник (2)

Перша четвірка: Сергій Піддубний (1), Євген Рогачов (2), Петро Шотурма (1), Артем Мороховець (1)

Друга четвірка: Орест Боргун (2), Артем Фаренюк (1), Богдан Новак (4), Євген Валенко (2)

Головний тренер: Сергій Піддубний (1)

Прес-служба АФУ

 

Схожі матеріали

15 березня 2018, 11:08
Своєрідне завершення сезону АМФВ відбудеться в неділю 18 березня. Саме цього дня пройдуть вирішальні матчі у чотирьох кубкових...
09 лютого 2015, 16:17
Відбулися відбірні зональні ігри чемпіонату області з міні-футболу ФСТ "Колос".   Так , у чотирьох групах, претенденти визначили...
20 жовтня 2020, 14:52
У Луцьку відбудеться регулярний чемпіонат Волині з міні-футболу під егідою ФМФУ та АДФ.    Асоціація дворового футболу 5х5 спільно з...