Як футзальні ветерани ЛНТУ єврорегіон «Буг» виграли

У Луцьку пройшли непересічні змагання з міні-футболу – п’ятий міжнародний турнір серед ветеранів, який прийняв дві луцькі команди (ЛНТУ і «Ветеран»), брестський «АДАМС» та люблінську «Політехніку».

 

Що цікаво, кожна із команд своїм забарвленням асоціювалась із відомими колективами. Так, любельці із Польщі були, наче донецький «Шахтар» зразка 2008-го, ЛНТУ нагадав резервний зелено-чорний комплект нідерландського «Феєноорда», «Ветеран» став своєрідним симбіозом «Спартака» й «Торпедо» кінця 1990-их, а берестейці грали у формі  збірної Білорусі часів покійного Валентина Белькевича.

 

Якщо у всіх команд на лиці та в кольорі волосся (або його відсутності) було намальовано слово  ветеран, то от поляки ну дуууже файно збереглись. Очевидно, якісна євросоюзівська їжа робить диво, бо люблінські ветерани мали вигляд 25-річних зірок зі сторінок глянцевих журналів.

 

Хай там як, але боротьба була такою, що інколи не витримували нерви не тільки в гравців, але у тренерів та резервістів. Оскільки турнір проходив за коловою системою, то доля золотих нагород вирішилась значно раніше, ніж те, куди поїдуть інші комплекти нагород.

 

У матчі, який нічого не вирішував уже для луцького «Ветерана», але міг зіпсувати настрій ЛНТУ, вдалася неабияка заруба. Місцеве дербі, що тут скажеш? «Ветерани» попервах так ганяли господарів майданчика, що якби не воротар наших «технарів», то рахунок був би набагато більшим, ніж 0:2, 1:3….  Проте гравці ЛНТУ, приборкавши власні нерви, таки спочатку зрівняли, а під завісу, вирвали перемогу 4:3, а з нею і головний кубок.

 

А що творилося у грі за срібну чашу – о-о-о-о,  це треба було бачити. Сябри  з перших секунд показали, що не збираються поступатися молодшим на вигляд суперникам, тому емоції били через край. Були тут сутички, майже бійки, жовті картки, вилучення та бажання білорусів зійти з майданчика посеред гри. Словом, назрівав міжнародний конфлікт, описаного в багатьох розумних книжках, єврорегіону «Буг». А поляки таки перемогли 5:4, і завоювали другу сходинку. Брест обмежився третьою.

Результати:

«Політехніка» (Люблін) – «Ветеран» - 4:2

«АДАМС» (Брест) – ЛНТУ – 4:5

«Політехніка» - ЛНТУ – 4:7

«АДАМС» - «Ветеран» - 8:2

«Ветеран» - ЛНТУ – 3:4

«АДАМС» - «Політехніка» - 4:5

Схожі матеріали

25 квітня 2021, 14:08
Луцький футзальний клуб уперше в своїй історії виборов бронзові медалі Другої ліги чемпіонату України.    У матчі за третє місце князі...
22 вересня 2018, 17:35
У селищі  Ворохта  Івано-Франківської області в ці дні проходять Всеукраїнські змагання сільських фізкультурників та спортсменів під...
27 грудня 2018, 20:25
У Ковелі цими вихідними в спортивному залі КЗ КДЮСШ ім. Кондратовича відбувся турнір з міні-футболу серед чоловічих команд ветеранів...