Юнацьким дворовим футзалом Волині заправляє... ківерцівський "Колос"

Неділя 17-го серпня стала вінцем сезону у відкритій дворовій дитячо-юнацькій лізі Ківерець. Саме у цей день нагороди чемпіонату та кубка знайшли своїх володарів.

 

За підсумками трьохтижневої турнірної дистанції, чемпіонами заслужено стали представники  молодого покоління майже легендарної команди "Колос". Дещицю їм поступилися "Віннерс" та "Рух". Але невезіння це було радше в панянки Фортуни, ніж в ігрових баталіях.

 

У недільному розіграші Кубка ДЮЛ-16 було все: емоції, запал в очах та унісонний стукіт сердець тих, хто таки наважився поборотися за трофей. Чвертьфінали та півфанали поступовов відсіяли коло претендентів до тих-таки "колосівців" і "віннерсів". Фінал став справжньою окрасою спекотних змагань.

 

Попервах здалося, що "Колос" U-16, підсилений "ВІКівціем" Михайлом Зайчуком, легко розбереться з ФК "Віннерс". І "колосівці" впевненно повели 2:0. Але "переможці" отямились від несподіваного  прочухана та почали не на жарт огризатися. Чомусь зникла впевненність і в "Колоса". Закінчували суперники більше на нервах, ніж на майстерності. 3:3 і післяматчева лотерея.

У серії пенальті більш вправними були.. чемпіони, які й оформили "золотий дубль".

 

На завершення усі учасники сезону отримали командні та індивідуальні нагороди від Асоціації дворового футболу міста Ківерці, ПП Володимира Дейни та новиннєвого ресурсу "ВолиньSport". З усіх номінантів, безумовно, вирізнявся наймолодший гравець - 12-річний Микола Качмар.

 

 

 

Схожі матеріали

18 березня 2019, 08:46
У спортивному залі ДЮСШ Маневич відбувся матч  Чемпіонату України з футзалу серед дитячих команд вікової категорії U-11.     Це була...
04 січня 2019, 11:09
Третій за рангом футзальний турнір завітає до Луцька. На паркетному майданчику комплексу «Адреналін Сіті» ФК «Любарт» в рамках...
30 липня 2018, 06:31
Упродовж липня на спортивному майданчику Ківерець тривали справжні міні-футбольні пристрасті, адже разом із дорослими змагалися й...