Завжди з легкою посмішкою та повним нерозумінням пригадувались розповіді поважних горохівських гандболістів про те, що Горохів під тренерством Баламута міг досягти ще більших висот (хоча куди далі?))), якби не було ліміту на високорослих гравців. Точніше - обов"язкової вимоги комітету з проведення змагань.
Суть його полягала в тому, що перший тайм команди грали в активний захист, а на другий у команді повинно було бути два гравці, зростом 192 см і вище. Тому тоді й мусив маестро Баламут до свого ансамблю середньорослих додавати двох високорослих легіонерів з Луцька чи Нововолинська. Але чомусь здавалося, що ті часи давно канули в Лету.
Яким же було наше подивування, коли дізналится, що дзюськи - чемпіонат України серед юнаків 1998-1999 років народження і далі проводиться за тією ж схемою. Саме тому команда Броварського училища фізичної культури, вигравши усі вісім матчів, посідає всього лиш третє місце, адже їм нарахували не по три, а по два очки за перемогу.
Таку незручну систему давно обіцяють нівелювати, однак ...віз і нині там.
Певна річ, такий нюанс дав шанси іншим командам, насамперед Волинській області, проте ми - за справедливість.
Отакі короткі підсумки другого туру Чемпіонату україни з гандболу серед юнаків 1998-1999 р.н., який відбувся в Запоріжжі. Це якщо в загальному. Якщо конкретніше - то цей тур став бенефісом Волинської області,якою керував Ростислав Ланевич.
Волиняни зіграли доволі принципові двобої зі СДЮШОР ЗТР-1 (44:39) та СДЮШОР ім. Лагутіна-1 (31:30) і розібралися Харковом (48:15), СДЮШОРом ім. Лагутіна-2 (59:23) й СДЮШОРом ЗТР-2 (36:19).
Після такого шаленого спурту підопічні Ланевича вирвались на першу сходинку турнірної таблиці. В активі Волинської області - 18 очок, стільки ж в ЗТР-1, але перевага в очній зустрічі дозволила очолити рейтинг саме Луцьку. Треті - уже згадувані Бровари (16 очок).
Наступний тур пройде у лютому або в Києві, або у Броварах.