Волинянин – чемпіон Польщі з гандболу!

Вперше із цим приємним добрим парубком із Нововолинська «ВолиньSport» познайомив своїх читачів минулого року, коли він у складі юнацької збірної України з пляжного гандболу посів шосте місце на Чемпіонаті Європи в Іспанії.

 

Пригадуєте, як тоді команда Ростислава Ланевича на рівних билася із на два роки старшими командами, однак виглядала доволі гідно?

 

 

 

Уже тоді Роман Чосік вирізнявся з-поміж однолітків не тільки своїм зростом, а й правильним гандбольним мисленням та хорошим вмінням розвивати та завершувати атаку.

 

І от, цього року волинянин Чосік став не просто гравцем гандбольного клубу «Вісла Плоцьк», а й виборов разом із одноклубниками звання чемпіона Польщі серед юніорських команд!

 

 

 

Як розповів Роман Чосік ексклюзивно для нашого видання, до Плоцька він приїхав навчатися,  знаючи,  що в місті є команда.

Хлопець з Нововолинська спробував свої сили  з цією командою на тренуваннях. І результат не забарився. Роман – гравець «Вісли» та юніорський чемпіон Польщі.

 

Тож бажаємо нашому земляку,щоб цей титул став першим у довгому-довгому списку нагород не тільки в сусідній країні, а й у Європі загалом.

 

Коментарі

Петьо

МОЛОДЕЦЬ!!!!

Схожі матеріали

27 травня 2014, 08:38
  Вже цієї п’ятниці на всіх шанувальників гандболу чекає традиційний фестиваль, який організовують в честь пам’яті про видатного...
20 жовтня 2014, 17:06
Стартував чемпіонат України з гандболу серед юнаків 2000 року народження й молодших. Перший тур, у якому брала участь і команда Волині...
30 червня 2015, 09:18
Ми вже повідомляли, що двоє волинян - Юрій Шамрило та Влад Паровінчак - проходили збори разом зі збірною України з пляжного гандболу....