Нам 7 років. Як це було!

16 квітня 2014 року, саме цей день в календарі позначений червоним маркером, адже саме тоді інтернет-видання VolynSport розпочало свою роботу!

 

А вже сьогодні, у такий нелегкий посткарантинний час ми відзначаємо 7 років! В честь такого дня ми вирішили коротко поспілкуватись із засновником сайту - Собуцьким Андрієм Петровичем

 

Як у вас виникла ідея створення сайту? 

 

На початку 2014 року я працював редактором відділу соціальної проблематики й спорту тижневика "Сім'я і Дім". І весь той масив спортивної інформації, що до мене доходив, на одну сторінку "Копанка" не вміщувався. Якось ставало шкода, що пропадав такий масив гарних матеріалів про легку й важку атлетики, гандбол і баскетбол, бойові види... Та що там гріха таїти - навіть футболу й футзалу часто бракувало шпальти. Тому визріла ідея створити щось "негазетне", щоб місця було, образно кажучи, +- нескінченість.

 

 

Хто допоміг вам у реалізації проекту?

 

Дякую долі, що на моєму шляху трапилися надзвичйно добрі люди та професіонали своєї справи Віктор Карбовський та Володимир Волков. Якщо на них технічні моменти були, то я все промальовував на папірці - від логолипа до розміщення рубрик

 

 

Спорт, чи були якісь вагання, щодо вибору тематики сайту?

 

Доволі швидко сайт почав набирати чіткі обриси. Про концепцію я не сумнівався ні секунди - це обов'язково мав бути саме регіональний спортивний ресурс. Бо якщо ми не напишемо про першість Ратнівського району, то цього не зробить ніхто. І нам це вдалося.

 

Так ми стали першим волинським спортивним новиннєвим сайтом. За 5 років вдалося набрати гарних обертів. Потім власником ресурсу став голова Федерації футболу Луцького району Олександр Бляшук, який, я вважаю, надав йому свіжого подиху.

 

 

Під егідою Олександра Бляшука, сайт повністю функціонує та є одним із найбільш затребуваних на просторах інтернету та не тільки. Також інтернет-видання VolynSport співпрацює із декількома масовими спортивними організаціями серед яких Федерація футболу Луцького району та Асоціація дворового футболу 5х5.

 

А уже цієї неділі у Луцькому районі стратує кубок "VolynSport", у якому дванадцять колективів розіграють три кубки!  

 

П.С. Дякуємо Андрію Петровичу за щиру розмову!