Волиняни - четверті у світі зі спортивно-бальних танців

У нідерландському місті Ассен закінчилися 2021 Dutch Open та відкритий чемпіонат світу по версії WDC ALL. 4 місце у чемпіонаті посіли вихованці клубу спортивного танцю Starlight Роман Боярчук з Володимира та Софія Гера з Нововолинська, - інформує БУГ.

 

До складу пар команди на чемпіонаті світу входили – дві пари з Харкова, одна пара з Києва та вихованці клубу Starlight (Нововолинськ, Володимир).

 

Тренерами юних чемпіонів, що здобули 4 місце у категорії Dutch Open Under 16 Latin Championship та 4 місце у категорії Open Junior under 16 Latin Championship були Софія Кузнєчихін та Станіслав Кузнєчихін.

 

Після вдалого результату в своїй категорії пара була запрошена представляти юніорську збірну команди України. На чемпіонаті світу Україна здобула впевнену перемогу, залишивши позаду Росію, Англію, Польщу, США та Ісландію.

 

“Ми пишаємося здобутками наших спортсменів. Ви – наша гордість. Ви – гордість Волині. Ви – гордість України. Дякуємо батькам дітей за Ваш вклад, підтримку і розуміння, дякуємо всім хто вболівав за нас на турнірі, дякуємо всім хто вболівав вдома, дякуємо танцювальній сім’ї Starlight”, – дододали тренери танцюристів.